Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrös a fenekem, mit csináljak?

Szőrös a fenekem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elég durván szőrös a fenekem, hosszú, sötétebb szálak vannak rajta, ami a világos bőrömön még jobban látszik. Télen hagyni szoktam, mert úgyis csak a párom látja, őt meg nem zavarja, de nyáron általában leborotválom. A gond az, hogy ilyen melegben könnyedén kipattog, amitől viszket, és megőrülök. Mit lehet ezzel kezdeni? A fogamzásgátló női hormonjaival lehet tudna ezen segíteni? Tanácsokat légyszi. 21/l
2015. aug. 9. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint ott belül szőrös vagy kívül is? Mert akkor indulj orvoshoz túlzott szőrösödéssel, ha kívül is szőrös.
2015. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Egy nőnek is lehet szőrös az alkarja vagy a lábszára, az nem normálatlan...de a segge nem!

Ez csak nem szépséghiba lehet, hanem ez lehet adott esetben egy hormonális gond. Egyébként rendben vagy? Már úgy értem: hőhullámok, bőrhibák, rendes menstruáció, minden oké? Mert ha egyéb tünet is jelentkezik, akkor érdemes komolyan venni.

2015. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, teljesen normális, ha nem csak a belső ív (tehát közvetlenül az ánuszod körül) szőrös, hanem picit kijjebb is van néhány szál. Ha valóban sok van, az gond lehet, de amíg nem teljes dzsungel, addig semmi baj nincsen veled. Próbáld meg leborotválás után egy kevés sensitive after shave-vel bekenni, az ápol és nem csíp, az illata hamar elillan, nekem attól semmim nem pattog ki.

Egyébként a fog.gátló vagy segít ezen, vagy nem, egy hormonvizsgálat kellene, az kimutatja, milyen hormon pótlása szükséges.

2015. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden teljesen rendben van velem, kamaszkorom óta szőrös vagyok. Túlzott hormonális problémáim nem hiszem, hogy lennének, mert arról tudnék. Nem tudom igazából, mitől lehet ez, de a család női tagjai is elég szőrösek. Anyukám lábán mintha drótszőr lenne, a nővéremnek meg hátul a dereka szőrös. Lehet valami genetikai dolog, de nagyon zavar.
2015. aug. 9. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!