Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le kellett vágassam a hajamat...

Samanta :) kérdése:

Le kellett vágassam a hajamat egy hete, és azóta rosszul érzem magamat nagyon, ez normális?

Figyelt kérdés
Sajnos a hosszú hajamat le kellett vágassam, mert nagyon roncsolt volt és csak így segíthettem rajta. Viszont azóta rondának érzem magamat, ha felveszem a kedvenc ruhámat, már nem érzem benne jól magamat, és amikor látok egy képet amin még hosszú a hajam, letakarom rövidre, aztán elveszem a kezemet és megint eszembe jut hogy hogy nézek ki. Sőt a telefonom hátterén is én vagyok a kutyámmal hosszú hajjal, és néha mikor meglátom bekönnyezek de eszembe sem jutott még lecserélni. Szerintem ez nem normális nem tudom mit tehetnék hogy elfogadjam magamat:/

2015. aug. 11. 02:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"kutyámmal hosszú hajjal" A kutyádnak is hosszú haja van?

Mi a kérdés?

2015. aug. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
hát hallod,ezt elb*sztad,a sok okos fodrász dumák hatására.A tönkrement hajat rendbelehet hozni,idővel és munkával,csakis a törések felett kell 1 centivel levágni a hajszálakat.Utána maradt volna a száraz haj amit ha nem festenél többé,nem használnál hőt,leállnál a szilikonokkal,szulfátokkal,parabennek.Elindultál volna teljesen természetes cuccokat tenni rá naponta a végére olajakat.És egy idő után megmentheted volna.De hát a borzasztó okos emberek mindig azzal jönnek,hogy lekell nyesni az egészet, by the way:nagyon sajnálom,ezt a tényt,nagyon nehéz lesz elfogadni,nekem biztos nem menne,de a jó benneaz,ha ilyen nehéz dolgokat legyőzöl,akkor megerősödsz.Ha nagyon nem megy,húzz parókat.
2015. aug. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Felesleges rajta siránkozni, szerencsére ez csak haj ami úgyis megnő.. annyit tehetsz hogy vársz.
2015. aug. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

majd visszanő

addig próbáld meg elfogadni, kísérletezz új frizurákkal, hátha valahogy megtetszik

2015. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálgass ki új frizurákat. Esetleg menj el egy fodrászhoz, hátha tud segíteni vagy esetleg valamit kezdeni vele. Velem tavaly történt ilyen...nekem mell alá érő hajam volt, ami szerintem hosszúnak mondható, de szintén ezen okból (mert már tönkrement és elég csúnya volt) le kellett vágatnom egy...hát...jóindulattal kb. vállig érő frizurára. A fodrásznál még jól voltam, elfogadtam, hogy nincs más út, biztos jó lesz meg minden...mikor hazamentem még jól éreztem magam meg tetszett, de később már szinte bele voltam betegedve, hogy úristen mit tettem...:) Nem tudtam vele mit kezdeni, nekem sosem volt akkora hajam (még ha nem is mondható kimondottan rövidnek) és nem állt sehogy, nem tudtam normálisan összekötni meg...egyszóval utáltam. Idegesített is...már sírtam. Próbálgattam, hogy mit lehet vele kezdeni, kivasaltam, begöndörítettem, 20 féle módon feltűztem meg minden és végül találtam egyet amivel meg tudtam békélni:) Most már megnőtt, de akkor egy örökkévalóságnak tűnt:) Most biztos van, aki hülyének néz, hogy milyen bolond vagyok, de szerintem azért ez lányoknál elég nagy "tragédia" tud lenni...legalábbis szerintem az nagyon rossz, ha valaki nem tud megbékélni a külsejével és nem tetszik, amit lát. Rendben van, hogy ez csak haj meg úgyis megnő, de azért ez nem olyan könnyű, legalábbis én eleve nehezen vagy rosszul kezelem a változásokat, főleg, ha nem vagyok vele elégedett, szóval biztosan van, akinek ez nem jelent semmit meg nem zavarja, de például engem is hazavágott egy kis időre.
2015. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó, pont ugyanez nálam is:/ köszönöm mindenkinek a választ, utolsó, neked duplán;)
2015. aug. 12. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!