Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le akarom vágni a hajam...

Le akarom vágni a hajam rövidre, most a derekamig ér. Tegnap beszéltem arról a szüleimnek hogy ők mit szólnak hozzá. Ok : ) Aztán éjszaka a hosszú hajammal álmodtam. Ez mit jelent? Talán mégsem kellene levágatnom a hajamat?

Figyelt kérdés
...

2015. aug. 12. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne fektess ekkora hangsúlyt az álmod megfejtésére és jelentésére. Ha te ébren azt szeretnéd, hogy rövidebb hajad legyen, akkor irány a fodrász.
2015. aug. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a hosszú hajnál nincs szebb de ha te ezt akarad..19/f
2015. aug. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, átgondolom ;)
2015. aug. 12. 09:12
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is hosszú hajam van,és imádom,szexi,szép,és amikor simogatja a pasimat,hmm :) Szóval +1 szavazat a hosszú haj mellett:) Mindemellett a rövid haj kevés csajnak áll jól:)

L

2015. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A rövid is lehet nagyon szexi! Persze nem áll jól mindenkinek.
2015. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy álom, azért álmodtál a hosszú hajaddal, mert előtte ezen agyaltál, és erről beszéltél a szüleiddel, semmi extra. Ez ugyanolyan, mint amikor lefekvés előtt nézel valami izgi filmet vagy olvasol egy izgi könyvet, aztán meg azzal álmodsz.

De nyilván neked kell eldöntemed, hogy levágatod-e vagy sem. Meg azt is, hogy mekkorára.

2015. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Milyen rövidre? A rövid haj a legtöbb esetben több formázást, vágatást igényel, mint a hosszú és kevés embernek áll jól. A barátnőim, akiknek rövid haja van 2 hetente járnak igazíttatni és naponta mossák, hogy normális tartása legyen. Reggelente 1 óra az életükből.
2015. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vágasd!!:D
2015. aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nyirasd meg.
2015. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!