Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » C-vitaminos hajpakolás ehető...

C-vitaminos hajpakolás ehető c-vitaminból?

Figyelt kérdés

kerestem a neten hogy ez a c-vitaminos hajvilágosító hajpakolás hogy működik de nem nagyon találtam semmit. Ha rendes rágható C-vitamint össze török porrá az is jó erre a célra?XD bocsi ha hülye a kérdés....de nem értek ehhez.:)

És amúgy hogyan kell zt csinálni?:)



2015. aug. 12. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

C-vitamin kapszulából lehet, de az nem rágható fajta.

[link]

Ilyet szoktam én bezúzni 3 db-ot villával összenyomok és samponba keverem.

A rágós c-vitamin nem tudom jó-e. Lehet egyszerűbb ha patikában veszel sima aszkorbinsav por.

2015. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:) és te mivel keverd össze a c-vitamint? amúgy ha festett szőke hajamra teszek ilyen pakolást világosabb lesz? vagy károsítja vagy valami?
2015. aug. 12. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Ha elvonszolod magad a legközelebbi patikáig, ott annyi aszkorbinsav van, hogy még el is adják.
2015. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A patikában már nem adnak ki megfelelő mennyiséget, valami új hülye szabály van, zsugorik, mint a fene. DM-ben vegyél ilyet:

[link]


Ez porállagú, ez a legjobb, nem kell zúzni meg vacakolni vele. Viszont mielőtt leírnám a használati módot, szólok, hogy szerintem kockázatos szőke festett hajon. Mert az oké, ha egy barnára festett hajon próbálsz világosítani, de a szőke elszíneződhet, meg ki tudja, milyen eredményt adhat színileg.


Egyébként szemmértékkel mérd, a mennyiség szinte mindegy, mert a por úgyse olvad el, meg ilyenek, hanem megmarad szemcseként. Hajmennyiségtől függ, ki mennyit tesz. Nekem sok, göndör hajam van, a doboz felét öntöttem a sampon-balzsam keverékbe, de utólag soknak találtam. Száraz hajra kell felvinni, egyenletesen. Leégni nem fog a hajad, semmi nem fog történni, ami káros lehetne, max a hajszíned nem fog tetszeni. Szerintem ha még szőkébb akarsz lenni, ahhoz tényleg szőkítés kell...

A C vitamin eleve becsapós, bér mivel Te szőke vagy, ezt felesleges leírnom. A lényeg, hogy az eredmény látványos a kövi festésig, de amikor az ember lemossa a festéket, sokkal sötétebb lesz a haja, mert visszapigmentálódik a haj. Ha valaki meg akar szabadulni a festéktől, vagy látványos eredményt akar, az jobb, ha Color B4-et használ, de szőke hajra felesleges az ilyesmi, azt szőkíteni kell.

2015. aug. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja amúgy hagyhatod fenn a cuccot akár 2 órán át is, de tegyél rá zuhanysapit, majd tekerj törülközőt a fejedre. Miután lemosod, mosd meg a hajad balzsammal megint, és valami ápoló szérumot, olajat vagy elixír is mehet rá, biztos, ami biztos.

Sokáig mosd a hajad, hogy a pigmentek biztosan eltávozzanak. Még akkor is öblítsd, ha már nem színes a víz, szerintem ilyenkor egy tíz perc simán kéne, de hát a szőke hajadon nem fog ez hatni, de azért letesztelheted.


Itt olvashatod mások tapasztalatait:

[link]

2015. aug. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokaat!!! Amúgy azért szeretném ezt kipróbálni mert kékre volt festve a hajam és már eléggé kikopott és most már csak ilyen világos kékes zöldes....de szeretném ha ez is kijönni belőle. Amúgy épp most van a hajamon. Rágható C-vitaminból csináltam mert láttam youtube-on egy videót ahol a csaj is azzal csinálta. Próba szerencse.... Majd megírom mi lett belőle :D
2015. aug. 13. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!