Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól állna nekem a vörös hajszín?

Jól állna nekem a vörös hajszín?

Figyelt kérdés

Vörösre szeretném festetni a hajam, de nem tudom hogy jól állna-e nekem. Tudom hogy csak kevés embernek áll jól. Kérlek szépen a válaszokban, ne szidjatok hogy ilyen meg olyan csúnya vagyok.. Tisztában vagyok vele, csak segítséget szeretnék kérni benne. Régebben volt két pötty ajak alatti piercingem, és ez a hajszín azt hiszem eltűrné azokat, meg az erősebb sminket is.

Most ilyen szőke a hajam,

[link]


[link]



Ilyet szeretnék,

[link]


[link]



2015. aug. 14. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Heló!


SZeritnem ez túlságosan is színes. Olyna, mintha paróka lennne.

Talán ha kevésbé lenne iylen rikító.

Bár szerintem a szőke a szemeddel nagyon jól harmonizál.


Egyébknét nem gondolkoztál rajta, hogy kcisit rövidebb hajad legyen? Szerintem egy ehhez hasonló fazon nagyon jól állna: [link]

2015. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép színe van a hajadnak ,szerintem kár lenne a vörössel befestened. Én pont így jártam, a szép szőke hajam befestettem vörösre és nem tudták leszívni sem, mert a vörös pigment benne maradt a hajamba, már hála istennek lenőtt, de nagyon megbántam. Szóval csak akkor ha 100%-ig biztos vagy benne, hogy nem fogod megbánni.
2015. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szőke sokkal jobb!:)
2015. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem te vagy az a lány aki régebben a szeméről tett fel kérdést? :D

Kérdésedre válaszolva, a második kép amit linkeltél (mármint a vörös) az már tényleg túl rikító, szerintem az nem állna jól. Bár egy enyhébb árnyalata szerintem nem állna rosszul. Rövidebb hajra ne válts. Közben megjegyzem, nem vagy csúnya lány.

2015. aug. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
szerintem nem jó választás a vörös, mert elveszne az arcod benne. nem elég karakteres az arcod, ami nem baj, de így inkább ezek a szőkés, barnás árnyalatok állnak jól. de ha nagyon szeretnéd befesteni, szarul azért nem fog állni. csak nem a vörös az a szín, ami kiemelné a szépséged.
2015. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp se fesd be ilyen rikítóval. Inkább valami szőkésvörös, esetleg világos rézvörös, de ezek a pirosasak, bordók stb. nem állnának jól.
2015. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek.

4-es igen ő vagyok.

2015. aug. 15. 23:00
 8/10 A kérdező kommentje:
Jajj 1-es az a frizura amit küldtél nagyon jól néz ki, de nem merném levágatni olyanra.
2015. aug. 15. 23:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha van olyan ismerősöd, aki kicsit is ért a photoshophoz, kértd meg, hogy csináljon egy képet róald ilyen hajjal

Szeritnem megérné belevágnod..

2015. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

1. jól állna a vörös haj is (dugnálak cuncimókus ;) )

2. ha valóban igaz amit az egyik válaszoló mondott akkor ne fesd be, Larten Crepsley-nek is örökre vörös maradt a haja!!! (Rémségek cirkusza :P)

3. NE VÁGASD LE A HAJAAAAAAAAD!!!

21F

2015. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!