Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első szőrtelenítés? Anya nem...

Első szőrtelenítés? Anya nem engedi! 13/l

Figyelt kérdés

A napokban mondtam Anyának, hogy olyan csúnya, szőrös a lábam, nem lehetne valamit csinálni vele? Erre nevetve kérdezte, hogy "Mutatsd, hol?" és mondta, hogy nem kell vele semmit csinálni. Aha, persze, nem Ő ég miatta...

A hónaljamat néhányszor (titokban) leborotváltam, de a lábamat nem szeretném borotvával...

Szerintetek mit csináljak? Mégegyszer nem merem megkérdezni, meg úgyse engedné. A lábamat is titokban? De ha észre veszi, mit mondjak? Egyébként az epilátor jó ötlet lenne?

Minden normális választ nagyon megköszönök! :)



2015. aug. 15. 07:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

En is hasonlo helyzetben vagyok, csak en eloszor sem merem megkerdezni :S Eldontottem magamban, hogy ezt a nyarat meg kihuzom valahogy szorosen (bar eleg nehez) de jovore mikor nyaron toltom a 14-et, akkor megkerdem, ha nem mondja magatol es ha nem engedi, akkor onalloan cselekszem. Bar csak azert, mert ugye 14 evesen szorosen maszkalni nem tul kellemes, mert addigra meg fog noni rendesen...

Na de ne magamrol beszeljek. Szerintem hasonloan cselekedj ahogy en: ezt a nyarat huzd ki valahogy, es majd majusban ujraveszitek a temat, hatha addigra belatja, h nm volt igaza... Es annyira nem jo otlet egyedul csinalni (igen tudom h en

2015. aug. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bocsi veletlenul elkuldte* (en is ezt tervezem de nagyon felek h ha eszreveszi akkor mit fog hozza szolni) Kitartast! Ja es annyi h en pont emiatt suliba juniusba se vettem rovidgatyat, se haromnegyedest, es szeptemberbe se fogok..nyaron ugyis lattak h szoros de attol meg ugy jobb ha tudom h ott nem latjak 6-7 oran keresztul meg tanarok meg minden..csak tanacs!
2015. aug. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet! :)
2015. aug. 15. 07:42
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az epilátor nagyon hangos és szerintem fájdalmas, valamint sokszor betépi a szőrt. Én a cukorgyantát ajánlom, otthon is tudsz főzni és egy üvegben elrakni későbbre. Valamint attól nem fog begyulladni a lábad, ha megmosod előtte, így anyukád a vörösségből nem fogja észrevenni. Amúgy nem értem ezeket az anyukákat...ő se szőrtelenít?! Ha nem, akkor se tagadhatja meg a gyerekétől, ilyen korban már van akinek kellemetlen...ha észreveszi mond azt, hogy nem érdekel mit mondott, téged ez zavar, szóval leszedted. Sok sikert és kitartást!;) 18l
2015. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja és világ életemben egyedül csináltam, csak előtte utána kell járni a dolognak, nem csak úgy durr bele:)
2015. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Anya szőrtelenít. Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 15. 10:16
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennyi erővel neki se kéne...Akkor megértené mit érzel.
2015. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az epilátor tényleg nagyon hangos, szerintem sokszor a szomszéd házban is hallják (mint egy porszívó körülbelül). És nekem a lában nagyon durván szőrbenövéses lett, máshol nem. Egyébként én sem szóltam soha, egyszer észrevette elől a borotvát, hát az gáz volt. Egyébként volt itt egy kiscsaj, aki az anyukájávsl akarta 15 évesen megcsináltatni az intim szőrtelenítést. Miért kell engedély? Csak nem fog ordibálni, ha rájön, nem?
2015. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a lábadat is simán leborotválhatod. tudod miért? mert ha anyukád tényleg nem lát most a lábadon szőrt, akkor ha leborotválod, tényleg nem is lesz. ha meg szóváteszik, megkérdi, hogy netalán szőrtelenítettél, akkor ezzel saját magának is bevallja, hogy igen, szőrös volt a lányom lába. lehet kicsit "összesküvés-anyu" ellen akciónak tűnik, de most úgyis a lábad van előtérben!
2015. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ugyan ez...Csak én ősszel leszek 15...

Sőt,még a tesóm(bátyám)folyton csúfol miatta(amit megérték) és anya is hallja,de azt mondja hogy "Ne foglalkozz vele!"

Csak nekem annyi bátorságom sincs hogy megkérdezzem :(

Tők gázul érzem magam :( :P

2015. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!