Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomon van "pár" pattanás...

Az arcomon van "pár" pattanás hogyan tüntessem el öket?

Figyelt kérdés

Anno mindig kinyomkodtam a pattanásokat de mindig visza nőket és valamelyiknek még meg maradt a helye is .

Ezekre van valamilyen krém ami eltünteti őket?

Itt van 2 kép habár elég ratyeszek lettek:

[link]


[link]


[link]



2015. aug. 15. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Látom te is ugyanazzal a bőrproblémával küzdesz, amivel én is lassan 2 éve..

Alig egy hónapja kezdtem el használni az Akneroxid krémet, amit igazából azért vettem meg, mert csakis pozitív véleményeket olvastam róla, és persze ehhez hozzátett a végső elkeseredettségem is. Mondhatom, hogy szinte azonnal lett hatása, azon kívül, hogy megelőztem vele az újabb pattanások kialakulását, a foltokat is kezdte eltüntetni. Persze nem lett tökéletes az arcbőröm, de olyan nagy csodát nem is vártam. Én ajánlom ezt a krémet, gyógyszertárban lehet kapni, bár sajnos nem mindenhol.

2015. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!