Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon könnyedén zsírosodik a...

Nagyon könnyedén zsírosodik a hajam, de a vége száraz, sprőd. Milyen sampont vegyek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 08:22
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és vendéglátózom, szóval mindig tökéletesen kell kinéznie, és napi szinten leizzadok, meg zsíros-párás konyhákban vagyok.
2015. aug. 17. 08:24
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
A hajnak iszonyat káros a mosás,ezért minnél ritkábban mosod annál jobb neki.Legjobb lenne ha 3-4 naponta mosnád,és akkor addigra is fog bezsirosodni,nem másnapra.Samponból meg valami SLS nélkülit vegyél,mert ha olyan marószerekkel mosod,akkor attől is előbb zsirosodik.A közbeneső napokon meg tedd kontyba a hajad legalább,ha meg te főzöl a konyhaba akkor meg +ba huzz rá vmi főzősapkát.A száraz végeidet természetes olajokkal lehet rendbehozni,kerüld a szilikonokat.
2015. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a hajam rövid, és pincérnő vagyok, szóval a sapka nem fog menni.
2015. aug. 18. 10:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 naponta mosod akkor azzal ki tudod tolni a mosást 1-2 napra ha száraz samponnal befújod/beszórod.
2015. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

okés, köszi.



Vettem sls mentes sampont, de attól még zsírosabb. Asszem mivel eddig az összes sampon kiszárította, ezzel most hirtelen nem tud mitkezdeni. De sebaj, majd csak hozzászokik. Az kb. mennyi idő?

2015. aug. 19. 23:06
 6/7 anonim válasza:
A Garniernek van zsíros tő, száraz vég nevezetű samponja :)
2015. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MiaMay válasza:
Nekem is a Garniel zsíros tő száraz vég nevezetű sampon vált be. Próbálj meg rászokni az esti hajmosásra, 2× mosd meg egymás után, használj valamilyen hajpakolást. Nekem ezek váltak be, egészségesebb is lett tőle a hajam.
2016. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!