Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy szemölcs/tyúkszemem a...

Van egy szemölcs/tyúkszemem a talpamon nem tudom eldönteni. Már próbáltam kenegetni meg tapaszom is volt de semmi. Ma elmegyek orvoshoz kivágatni. Ezek után fájni fog tudok rendesen járni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a lábujjaimtól kicsit visszább,azon a kicsit kiálló részen volt szemölcsöm,kivágták,mert bármi mással próbáltam (fagyasztás,kenőcs,tapasz),nem múlt el...Hááát,menni azt csak a sarkamon tudtam,döcögve,lassan,és iszonyatosan fájt.Nem akarlak elkeseríteni,de nekem kb fél évre rá,pár miliméterrel arrébb kijött egy másik...
2015. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És eddig tartott amig fájt és csak de tudtál menni ?
2015. aug. 18. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy kivágja az orvos. A kezelés az ő döntése. Lehet szemölcs és mondjuk fagyasztja. Annak más a gyógyulása is.

Remélem azóta túl vagy rajta, és gondolom megkérdezted az orvostól úgyis a fentieket. :) Egy pár napig biztos fájni fog, ne nagyon tervezz programot, ne kocsival menj, de biztos nem lesz hetekig bajod, ne félj. :) A mostani esős időben meg ne nagyon menj sehova, mert a szutykos víz biztos nem használ neki. :(

2015. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azóta már túl vagyok rajta. Szemölcsöm volt és kivágta az orvos. Az érzéstelenítő elég fájdalmas volt de kibírható amint annak elment a hatása más kicsit bicegve mentem. Remélem hamar gyógyulok mert terveim vannak :)
2015. aug. 18. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát,ahogy emlékszem egy hónapig alig tudtam menni,tudom ajánlani a túracipőt,nekem az volt a legkényelmesebb..:) Ja,és pont suliidőben volt a "műtét",szóval tök jó volt erőltetni...

Remélem neked nem jön ki újabb !:) Mielőbbi gyógyulást:)

2015. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja,első voltam:P
2015. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát kicsit későn írok, de legközelebb ha megint ilyened lesz használj gyógyszertári szemölcs/bőrkeményedés ecsetelőt (250 Ft), nekem is volt egy bőrkeményedéses szemölcsöm a talpamon a lábujjakhoz közel, rohadtul fájt, zavart járás közben, de ez a cucc 1 hét alatt tökéletesen kirohasztotta! Pedig már én is azon agyaltam, h kivágatom, csak előtte adtam egy esélyt a savas cuccnak, hátha (előtte gyógynövényessel kenegettem, de meg se mozdult tőle). Ez állítólag erősebb, mint a márkás verziók, ráadásul nagyon olcsó!
2015. szept. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!