Narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és van narancsbőröm. 1-2 hónapja figyeltem fel rá, ahogy vettem észre a mozgás nem segített semmit.

160 centi vagyok, 50 kiló.

10 éve lovagolok, hetente 2 órát, idén tavasztól pedig a görkorcsolyát is bevetettem napi 20 percet.

Amióta észrevettem a narancsbőrt a görkorcsolya napi 1 órává vállt.

Egészségesen táplálkozok. + napi 1,5-2 liter víz (lehet hogy ez nem elég? de többet nem bírok leerőltetni)

Istenem segítsetek. Mit egyek, hogy ne legyen? Nem sokára jön a hosszú nadrágos időszak, az idő alatt is szeretném karban tartani magamat.

A narancsbőr 1-1 csík mindkét lábamon (hátul a combon)



2015. aug. 20. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyuszikám, nőiesedsz. Szépen kezd feszülni a segged meg a combod. Azért, mert nagyítóval találtál magadon lábikónként egy (!!!!) csíkot, el tudom képzelni mekkorát gondolom, van vagy három miliméter széles, az nem jelent semmit. 160 centihez 50 kiló, az 19,56-os BMI, ez még soványabb is a kelleténél. Amíg ezt tartani tudod, meg rendszeresen mozogsz, ennél többet ép ésszel nem tehetsz. Elárulom, lesz is még.

Teszt: vetkőzz le, amennyire mersz, és állj oda fiú osztálytársaid elé, és kérdezd meg, tetszik-e nekik a segged. A válaszokat előre borítékolom. Lehet, apád nem fog neki örülni, ha megtudja az osztályfőnöktől, de a közvélemény-kutatás téged meg fog győzni.

2015. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nem épp 3mm. De köszi a választ.

Nem a fiúk miatt szeretnék tőle meg szabadulni, hanem magm miatt. Zavar.

És nem akarom arra fogni, hogy azért van mert nőiesedek. Megakarok tőle szabadulni.

2015. aug. 20. 12:26
 3/3 A kérdező kommentje:
1 csík legalább 10 cm hosszú. Szóval agaszt.
2015. aug. 20. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!