Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nincs eltöredezve a hajam,...

Nincs eltöredezve a hajam, mégis sprőd, szalmaszerű, csúnya. Levágassam vagy mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Használom a fructis oil repair hajerősítő pakolást. Imádom,de alig látok javulást a hajamon. Nem akarom levágatni.
2015. aug. 20. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, növesztettem, én se akartam levágatni, de aztán mégis levágattam vagy 15 centit és most ápolom. Úgyhogy lehet, hogy rövidebb lett sokkal, de szebb is.
2015. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. De ha nagyon nem szeretnéd levágatni, próbáld ki az argánolajat. Nagyon sok jót hallottam róla.
2015. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már próbáltam, van is itthon, de nekem nem vált be.

Lehet levágatom én is.

2015. aug. 20. 14:24
 4/7 anonim válasza:
Egy kicsit vágass a végéből. Vehetsz más fajta hajolajat, nekem a legjobban a tony and guyos vált be
2015. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ronda a hajam. Bekenem vizesen arganolajjal es ugy hordom. Most fenyes es puha. Nem sprod. Viszont hidegben fazok tole.
2015. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az argánolaj tényleg jó, de a legeslegjobb a Serical karottás balzsam! Hajmosás után rajtahagyod 5-10 percig. Nekem is ilyen volt a hajam, gyönyörűen helyrehozta!

[link]


A fodrászom ajánlotta. Fodrászkellékesnél tudod megvenni. Literes kiszerelés, nagyon sokáig elég!

Ugyanennek a márkának a Latte balzsamáról is jókat hallottam, de azt én nem próbáltam.

2015. nov. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Keratinos kezelés szépen helyrehozta,pedig még csak két kezelést csináltam!:)
2015. nov. 12. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!