Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mégis hogyan fogadja el magát...

Mégis hogyan fogadja el magát egy csúnya ember?

Figyelt kérdés

Sokan mondták már rám, hogy csúnya vagyok. Lányok és fiúk is. Pedig általában divatosan öltözködöm, igényes is vagyok és pattanásom csak néha van és általában csak ilyen 1-2 pici, amit alig lehet látni. Igazából nem tartom magam kifejezetten csúnyának, sokszor tök szépnek látom magam, viszont sokszor eszembe jutnak amiket mondtak és egyből megváltozik a véleményem :(

mit tegyek?

15/L



2015. ápr. 1. 14:23
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

és az nem megoldás hogy ne foglalkozzak velük. tudom ez lenne a legjobb amit tehetek de...

ha visszaszólok:

még jobban csinálják

ha nem szólok vissza:

még jobban csinálják

és ez már évek óta így van!

2015. ápr. 1. 14:26
 2/22 A kérdező kommentje:
egyébként nem tudom hogy számít e valamit, de 9.-es vagyok
2015. ápr. 1. 14:26
 3/22 anonim ***** válasza:
Mersz képet küldeni magadról? Majd megmondom én, hogy csúnya vagy-e :D
2015. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem küldök
2015. ápr. 1. 14:32
 5/22 anonim ***** válasza:

Ne másnak akarj tetszeni,hanem magadnak!

Ha te szépnek látod magad,akkor az is vagy.A többiek csak irigykednek!

2015. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Fasoriba jársz?
2015. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#6: az hol van?
2015. ápr. 1. 14:36
 8/22 A kérdező kommentje:
#5: hát nem tudom! de miért mondanák akkor?
2015. ápr. 1. 14:36
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia! Először is magadnak akarj megfelelni. Tudom, azt hiszed, ez valami elcsépelt szöveg, ami már a könyöködön jön ki, de nem. Ha meg vagy elégedve magaddal, akkor mosolyogsz, akkor a kisugárzásod is egyből megváltozik. Ezt már sok embernél, köztük magamon is észre vettem. :)

Mindenkinek feltűnik, ha valaki magabiztos, vagy vidám, és ilyenkor mindenki szépnek látja, vagy legalábbis a társaságát keresik.

Másodszor pedig, ha egy lánynak azt mondják, hogy csúnya, az nem azért van mert valóban az is.

Mondok egy példát. Biztos van a környezetedben valaki, aki szerinted nem szép. Te sem mennél oda hozzá és mondanád a szemébe, hogy csúnya. Igaz? És, olyan is van, akit mindenki szépnek lát, még sem mindig dícsérik (főleg a lányok) féltékenyek rá, és így próbálnak kompenzálni.

Ja és tudom, hogy sebet ejt a szíven, de nem ez a legfontosabb az életben.;) (Az igazi barátok, nem mondják, hogy csúnya vagy, és az igazi szerelmednek is te leszel a legszebb.)

2015. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
a divat, az igényesség meg a pattanások csak kisebb részét képezik annak, hogy ki csúnya és ki nem az. A legtöbbet a csontszerkezet nyomja a latba. (ha annyira ocsmány a képed akkor még a legjobb sminkkel is csúnyának fogsz tűnni) ha olyan az alakod akkor lényegtelen az is hogy mennyire vagy divatos cuccokba öltözve. érted mire gondolok? amúgy először ne azt akard, hogy mások fogadjanak el olyannak amilyen vagy, hanem azt, hogy magadat fogadd el oylannak amilyen vagy.
2015. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!