Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam el Anyukámnak...

Hogy mondjam el Anyukámnak hogy már borotválkozni szeretnék?

Figyelt kérdés
márc.15 miatt pénteken ünneplőbe kell menni és a lányoknak kötelező a szoknya. még sose borotváltam a lábam és nagyon szeretném már mert nem akarok még egyszer szőrös lábbal menni szoknyába suliba. elszeretném anyukámnak mondani hogy borotválkozni akarok de nem tudom hogyan :S ti hogy mondtátok el?
2010. márc. 10. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

sehogy..egyszerűen fogtam a borotvát és leborotváltam..ennyi..



amúgy szépen odamész és megmondod h leszeretnéd borotválni mert nem akarsz égni...

2010. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Miért kéne elmondani? veszel borotvát (ne érezd cikinek, egyáltalán nem az) és leborotválod. Úgyis észreveszi.

Ha ez a lehetőség nem játszik, akkor: "Anyu, szeretnék borotvát."

2010. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem egyszerűen csak állj oda elé és mondj valami ilyesmit:

"Anya tudod,hogy pénteken szoknyába kell menni és én szeretném leborotválni a lábamat,mert nagyon zavar,hogy szőrös"

Szerintem mondj neki valami ilyesmit!

Aztán ha nem engedi,de te mégis leszeretnéd borotválni,akkor egyszerűen menj el egy boltba,vegyél egyszer használatos borotvát és borotváld le!

Akkor már úgysem tud ellene mit tenni!

Üdv!

2010. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem mondták el lányaim, egyszerűen a zsebpénzükből vettek borotvát, sőt később epilátort is. Ez természetes, hogy egy nőnek szüksége van ilyen eszközökre én is megvettem volna nekik, ha szólnak:)
2010. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
semmi nagy faxni. a világ legtermészetesebb, legkedvesebb hangján elmondod, hogy te már tervezed leszedni, csak kérnéd a tanácsát, hogy is kell használni, és milyen borotvát érdemes venni, mert azt hallottad, hogy némelyik nagyon húz...
2010. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
jesszus, nem veszel majd harisnyát? szét fogsz fagyni. O.O
2010. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: harisnya alatt is látszik a szőr :)
2010. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4%
YETII
2010. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
WOOOKIEEE
2010. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

az utolsó kettő meg ba..szhatja

többieknek köszönöm

2010. márc. 10. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!