Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, titeket zavar ha egy...

Lányok, titeket zavar ha egy fiúnak enyhén miteszeres az arca + 2-3 pattanása is van?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmire gondoltam, nekem is ilyesmi az arcom meg az orrom is, egyhén látszanak csak it ott hogy feketék a kis pontocskák, messziről nem tűnik fel csak ha közelről megnézve. :)



2015. aug. 24. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább küldenél az arcodról egy képet, ez igy olyan mint egy kopasztott csirke. Amúgy nem zavar.
2015. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem rohadtul zavarna,pedig már nem vagyok tini.És hidd el a mostani tinicsajok még gonoszabbak,mint az én időmben Igazán nem drága egy timi arckezelés a kozmetikában.Szerintem már a pattanásos bőr igénytelenség.Persze,a hormonok,oké,de akkor is.
2015. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.

De fordítva is feltehetnénk a kérdést...

Fiúk, titeket zavar, ha egy lánynak enyhén miteszeres az arca, plusz 2-3 pattanása is van?

2015. aug. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar ha tesz ellene. Mert a mitesszereket könnyen ki lehet tisztítani házilag. De pl a srácok akiket ismerek ilyen arccal azok reggel sem mosnak arcot sehogyan sem, és a pattanásaikat állandóan elvakarják, na az undorító...
2015. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak akkor múlnak el a pattanásaim, ha kinyomom őket, ha nem, akkor 4-napig is ottmarad, hiába kenegetem akármivel, azért az a nagy sárga púp se a legszebb mikor a homlokom közepén messzirôl is kicsit feltűnő. :)
2015. aug. 25. 15:05
 6/8 anonim válasza:
Hát engem nem, személy szerint... Az a lényeg higy szeressen ;)
2015. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem. engem az sem zavar, ha a teljes arca csupa pattanás. ez nem attól függ hogy valaki mennyire tartja magát tisztán, szóval erről nem tehet senki ha ilyene van
2015. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem zavarna, de természetesen legyen ez mellett igényes.

Amúgy egy válaszoló írta a kozmetikus, lehet, hogy neki alapból ilyen a bőre, és nem tud kiadni havonta 6000ftokat kezelésre.

2015. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!