Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitt csináljak csúnya zsíros...

Mitt csináljak csúnya zsíros és pattanásos bőrrel?

Figyelt kérdés
csúnya vagyok.az arcom patttanásos,zsíros és szeplős..tök ronda vagyok.:P:S
2010. márc. 10. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kozmetikus a megoldas, lehetoleg olyan aki borgyogyasz is egyben ;)
2010. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet nem ártana néha napján mosakodni illetve kerülni a fűszeres kajákat.
2010. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
teafaszappan és egy normál hidratálókrém!
2010. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

egyébként meg szoktam mosakodni

2010. márc. 11. 14:40
 5/12 anonim válasza:
bőrgyógyász. mindenfélét kipróbáltam és nekem a bőrgyógyász segített,meg szerintem a korral is elmúlik.vagyishát nagyon remélem :) a bőrgyógyász nekem felírt egy krémet(Skinoren) és egy ecsetelőt(Zynerit) és Bioderma arclemosót és tonikot használok,amit szintén gyógyszertárban lehet kapni.1 hónapja használom és nem mondod,hogy teljesen rendberakta,de elindultam a jobbulás útján :D Remélhetőleg még pár hónap és rendbe jön :) A lényeg,hogy megtaláld a te bőrödnek megfelelő kozmetikumokat.Ami nem könnyű,de lehet kísérletezngetni.De én mindenképp a bőrgógyászt ajánlanám.A kozmetikus fenn tudja tartani azt a bizonyos "szintet" a bőröddel kapcsolatban,de javítani csak a könyebb eseteknél tud.Tapasztalatból mondom,
2010. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2010. márc. 11. 17:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nekem az arcőm reggelente zsíros..

Hideg vízzel most meg!!!:) nagyon jó.

2010. márc. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
arcbőrőm*
2010. márc. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ilcsi feketeszappan, nekem csökkentette a faggyútermelést. azóta nagyon szép és egyenletes a bőröm. két hétig használtam.
2010. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is zsíros a bőröm,én mióta nem használok kozmetikumokat sokkal szebb.Reggel és este megmosom az arcom langyos vízzel és babaszappannal.
2010. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!