Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek érdemes lenne a...

Szerintetek érdemes lenne a mell középig érő hajamat levágatni mell fölé? A pontosabb információk és a képek alul vannak.

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta gondolkozom rajta, és alapból is szeretnék elmenni nemsokára fodrászhoz. Szóval a mellközépig érő hajamat szeretném levágatni mell fölé. A hajam nagyjából egyenes, csak egy nagyon pici hullám van benne, szóval nem szögegyenes. A vége már töredezik picit, az alja teljesen egyenesre van levágva.

Ilyen hajat szeretnék. Hasonlít is az ő hajára az enyém, mert neki is alapból nagyjából egyenes és az övé sem túlságosan dús és vastagszálú, mint ahogy nekem is elég vékonyszálú hajam van.


Ilyen hosszú az én hajam most nagyjából, de még egy picit hosszabb ennél, kb 2 centivel: [link]


Ilyet szeretnék: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Szóval nekem nagyon tetszik, szerintetek érdemes? A fiúknak a mosatni vagy ez tetszene jobban? Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2015. aug. 25. 20:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Oh emberek! Sajnos ugyanazt a linket írtam le sokszor. Azonnal küldöm azokat amiket szerettem volna!
2015. aug. 25. 20:11
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Esetleg még a többi képet mellette megnézhetitek, ha érdekel.

2015. aug. 25. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pont akkora hajat szeretnék, mint amilyen neked van. Már évek óta küzdök érte, és a cél előtt mindig vágatni kell, mert addigra csúnyán eltörik. Úgyhogy érzelmi alapon, neeeee vágasd le. Annyira szép. És amúgy megfigyeltem, hogy azok, akiknek hosszabb a hajuk és drasztikusan levágatják, egy idő múlva mindig megbánják.

Másrészt, ha neked ez tetszik, és már amúgy is rá férne egy frissítés és biztos is vagy benne, akkor csináld. :) Azt, hogy jól állna e, nem tudom így megmondani, de egy fodrász pl már igen. :)

2015. aug. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem egy nagy váltás, ha le akarod vágatni vagy töredezett már akkor vágasd. Szebb lesz. És ha nem tetszene akkor is visszanő néhány hónap alatt. Nem nagy dolog.

Az hogy melyik fiúnak mi tetszik pedig egyéni dolog... ne másoknak akarj megfelelni, hanem magadnak.

2015. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!