Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy mellre milyen melltartót...

Nagy mellre milyen melltartót illetve pólót érdemes felvenni?

Figyelt kérdés
milyen szabású póló az amibe nem tűnik nagynak a mellem mivel alacsony és vékony vagyok elé szar párosítás de van rá valami megoldás? vagyis van de mi :D help

2012. máj. 14. 18:47
 1/8 Axel Fóli válasza:
épp hogy olyat vegyél fel amibe nagynak látszik a melled XD
2012. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, örülnél inkább, ahelyett hogy dugdosod. Mutogasd csak bátran.
2012. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Melltartó:

"A nagy mellet nem szerencsés összetornyozni, és közvetlenül az áll alá polcolni. Mindenképpen kosaras, merevítős fazonra van szükséged, persze mindenféle betét nélkül, hiszen nem kell neked plusz tartalom."

Ruhák:

"Legkedvesebb barátnőd kétségkívül a V dekoltázs.

Nem csupán akkor tesz jó szolgálatot, ha mutogatni szeretnéd irigylésre méltó méreteidet, de akkor is, ha azt szeretnéd, hogy kisebbnek tűnjenek. A felsőidnek szinte egytől egyig ilyen kivágásúaknak kell lenniük.

Figyelj arra, hogy még véletlenül se essen semmilyen fodor, díszítés, zseb a melled környékére! A blézerek széles kihajtói sem állnak jól, a dupla soros gombolás felejtsd el!

A magasan záródó felsők nem előnyösek számodra, nem érzed úgy magad bennük, mint egy páncélban? Kerüld a vastag anyagokat, a kötött pulcsikat.

Ha nem szereted a mély dekoltázsokat, mert úgy érzed túl nyilvánvalóan mások orra alá dörgöli a nagy melleidet, akkor az egysoros, gombos blúzokat válaszd. Ez függőleges vonalat mutat, s nyújtani fogja felsőtestedet, ráadásul addig nyitod ki, ameddig akarod.

A felsőid azonban mindig szűkített vonalúak legyenek. Ha valami bő és sátorszerűen eláll a melledtől, akkor kövéríteni is fog. Ugyanez a helyzet a japán és raglán ujjakkal is, hiába raksz övet a derekadra.

Fontos, hogy a derekad és a hónaljad közötti távolság jól látszódjon, ezért csakis a szűk karöltők és a szűkített fazonok előnyösek.

Sajnálom, de a spagettipántokat sem neked találták ki,hiszen úgy tűnhet, mintha minden pillanatban le akarna szakadni az a vékony kis pánt a nagy súly alatt.

Blézerből az egy gombos fazont ajánlom neked, amely jól kihozza a derékvonaladat. Szeretem még a mell alá futó átlós vonalakat, például a körültekerős kardigánokat, vagy ingeket.

Ha nagyon vékony vagy csak a melled nagy, akkor egyrészt gratulálok, mert valóban szerencsésnek mondhatod az alkatodat, másrészt érdemes a csípődet kerekítened egy cseppet, hogy a tökéletes homokóra formát mutasd. Ha azonban nagy melled egyéb testrészeiden súlyfelesleggel párosul, akkor a függőleges és átlós vonalakkal kell ügyesen játszanod."

2012. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért akarod, hogy kisebbnek tűnjön? Bocs, de ezt nem értem!

Sokan kés alá fekszenek csak azért, hogy megnagyobbítsanak ezt meg azt (amit egyébként jó nagy baromságnak tartok).

De ha téged eleve nagyobb mellekkel áldottak meg, akkor miért akarod kisebbíteni? Nem azt mondom, hogy pakold ki, (nálam egyébként a mellméret nem is szempont) de azért ne is "nyomd össze". Örülj neki, hogy ettől is szebb vagy!

2012. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A lehető legjobb párosítás, már nem azért, hogy vitatkozzak. Én is alacsony és nagymellű vagyok, csak éppen vékony nem.

Egyébként lehet kapni speciális optikailag kicsinyítő melltartót, és a V-kivágású felsők tényleg jók.

2012. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó párosítás van rá, én :) Pont az ilyen nők a kedvenceim. Alacsony vékony nagy mellekkel. :)
2012. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is nagy melleim vannak és én se szeretem őket. sokan nem értik hogy miért nem, de nekik kis meleik vannak és nem tudják hogy ez azért nem a legjobb dolog.. alig találok melltartót pedig azért nem olyan őrült nagyok.. higyjétek el nem olyan nagyon jó a nagy mell... nem lehet rendesen sportolni ég sportmelltartó mellett se, stb stb
2012. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nagy mell a természet ajándéka, ezért gondosan ápolni, és büszkén viselni kell!

Aki nincs megbékélve a melleivel, hogy várhatja el mástól, hogy rajongásig szeresse azt?

2017. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!