Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hagymaszag eltüntetése hogyan?

Hagymaszag eltüntetése hogyan?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam a hagymának a hajra gyakorolt jótékony hatásairól. Gondoltam kipróbálom, hiszen azt irták hogy a szag nem marad meg a hajban, legkésőbb másnapra elmúlik. Ennek már lassan egy hónapja és hát mondanom sem kell, hogy nem így lett..

Tudom, tudom milyen ostoba voltam és mennyi eszem van, de most már mindegy, megtettem és megoldást keresek a problémára.

Hetente három alkalommal mosok hajat és utána minden alkalommal citromleves-illóolajos, vagy éppen ecetes-illóolajos vízzel is átöblítem és a fejbőrömbe masszírozom, de semmi. Ha víz éri a hajamat, vagy párás helyen vagyok, vagy melegem van, akkor egyből érződik a hagymaszag.

Mivel próbálkozhatnék még, hogy eltüntessem? Iszonyat büdös..


2015. aug. 26. 22:39
 1/1 anonim válasza:
0%
nullás gép. az megoldás mindenre.:)
2015. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!