Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Naponta mosok hajat mert...

Naponta mosok hajat mert masnapra bezsirosodik. Ki szeretnem probalni szaraz samponnal ket napontai hajmosast es itt olvastam h melle ajanlanak pakolasokat. (? )

Figyelt kérdés
Tudtok vmilyen hazi hajpakolast ami ez esetben hasznal?? Tapasztalatokra is kivancsi vagyok!! Elore is koszonom a valaszt/valaszokat!! Ui. 15/Lany

2015. aug. 27. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az en hajam is nagyon gyorsan bezsírosodik. Én az elején még száraz sampont használtam, de nagyon gyorsan elfogyott. A gyógyszertárban lehet kapni hintőport en azt használom. Ez hatásos szerintem, bar fugg a hajszíntől is. Sötét vagy világos a hajad?
2015. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha zsírosodik a haj, akkor a hajszárítást kell picit másképp.

Fontos a fejbőr és a hajtő langyos alapos átszárítása (nem meleg, mert az túlszárítja, és fellép a zsírosodás).

Megemelni tincsenként a hajat, és átfúvatni langyos levegővel alaposan.

Aztán körkefés hajszárítóval, meg kell emelni a hatőnél, a hajtincset úgy szárítani (így később is levegős lesz a haj, és nem lapul le, ami főleg nyáron elősegíti a zsírosodást).

Pl Babyliss körkefés hajformázó készülék.


Samponban ha lehet szilikonmentes. és a balzsamból is.

2015. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vilagos, az a ritka bronz voros hajam van!! Koszonom mindenkepp kiprobalom!!:) remelem bejon!!:)
2015. aug. 28. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak ritkán végezz pakolást, mert az is elősegiti a zsirosodást! A szárazsampon maradékát enyhén nedves (kb 3x megtörlöd benne a vizes kezed) törölközővel tudod szépen kitörölni a hajadból, hogy ne maradjon látható nyoma.
2015. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!