Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kék hajfesték hány hajmosás...

A kék hajfesték hány hajmosás után kopik ki? :O

Figyelt kérdés
Bemelíroztattam a hajam kékkel ( néhány csík, nem tőtől) amikor kijöttem a fodrásztól sötétkék volt. Ahhoz, hogy ez a szín befogja a hajam ki kellett szívni a hajam egész fehérre.Első hajmosásnál rengeteget kopott, pedig színvédő sampont használtam. Sötétből olyan közép- világoskék lett. Következő hajmosásnál már fehér is lesz a hajam?? Mondta a fodrász, hogy majd újra kell festeni, mert kopni fog, de én azt gondoltam, mondjuk egy hónapot vagy legalább 3 hetet bírni fog. Vagy csak első hajmosásnál jött ki ennyi szín? Remélem...

2015. aug. 27. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar kopik a kék, sajnos ez ilyen. Gyakran kellene újra-újra festeni, hogy mindig intenzív maradjon a színe.
2015. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%

Ugyanígy jártam a sötétlila hajfestékkel, én is fodrásznál csináltattam. Szerintem kispórolják a hajfestéket a hajból, mert nekem első hajmosás után szőkés lila lett, 2-nál narancssárgás, 3-nál szőke. Ez után nem is festettem többet a hajam. Igazából a végétől festettem be 10 cm-t. Most 4 hónap után is alul szőke a hajam, felül pedig az eredeti sötétbarna hajszínem van.

Én nem mentem újra lilára festetni, mert már nem szerettem volna tovább kínozni a hajam.. :P


3-4 hajmosás után olyan lesz, mintha be sem festetted volna a hajad kékre. :/

2015. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem zöldeskék volt, egy mosás után mocsárszínű lett, két mosás után már szinte semmi nem látszott belőle:S
2015. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. Teljesen nem fog kijönni, de gyorsan kopik. Én 2-3 hetente színezem a kéket.
2015. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) szerintem egyszer-kétszer újrafestetem, de hosszútávra gondolom nem valami egészséges és elég drága is.(nekem legalábbis az volt) akkor teljesen nem lesz fehér a hajam, ugye? legalább egy minimális szín marad? eléggé megbántam hogy a hajam kiszívattam ezért...
2015. aug. 27. 20:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Van olyan színező, amihez nem kell oxi, pl crazy color, manic panic, directions. Ezek nem teszik tönkre a hajat.

Száraz (korábban csak samponnal mosott, nem balzsamozott) hajra célszerű felvinni, majd hagyni hatni. Minél tovább áll a hajon, annál jobb. Leöblíteni csak vízzel kell. Így egy kicsit tartósabb.

2015. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én Directions türkizt használok, nekem nagyon bevált. Nem is hófehér a hajam, de szépen fog rá, sőt első mosás után nekem jobban tetszik a színe -mivel higitatlanul szoktam felkenni, mert sajnálom hozzá a balzsamot, elég intenzív első mosásig. 3 hétig bírja nekem, utána már nagyon halványan látszik csak. 2300-2800 ft között mozog. Ha csak melír van a hajadban sokáig bírja egy tégely.
2015. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen extrém színeket nem lehet tartósra csinálni, a technológiából adódóan. (mert nagyon világosszőke hajalapot kell készíteni neki, amiből ugye köztudottan kipotyognak a pigmentek).

Nekem is van mindig kék tincsem, és elég sok embernek csináltam már, de tudni kell (el is mondom mindenkinek), hogy ez nem tart sokáig, pár hét alatt szépen elhalványul. Teljesen viszont nem kopik ki, és ez a furfangja: azt a halvány árnyalatot, ami marad belőle nagyon nehéz eltüntetni! A kék sajnos ahogy kopik és világosodik a haj sárgás pigmentjeivel összeadódva zöldes színt eredményeznek.

2015. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akarsz esetleg fél évvel ezelőtti kérdésre is válaszolni?
2015. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!