Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csalántea kúra hatása mikor...

Csalántea kúra hatása mikor lesz látható? És a pattanások mikor múlnak el tőle? (Többi lent)

Figyelt kérdés

4 napja kezdtem a "kúrát",azaz napi 3 csésze csalánteát iszok. A méregtelenítés céljából kezdtem el, és az olvasottak alapján számítottam arra,hogy pattanásos leszek tőle (mert a méreganyagok így távoznak a szervezetemből). Borogatásként is használom a pattanásokra. DE azok nem igen akarnak eltűnni. A kérdésem csak az lenne,hogy mik a tapasztalatok, mikorra múlnak el a pattanások,mert lehet,hogy méregtelenítve vagyok,de ez kívülről nem így tűnik. Valami házi praktika,hogy gyorsan eltűnjenek? Sürgős lenne!

Előre is köszönöm a segítséget!

17L



2015. aug. 28. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapból vannak pattanásaid,vagy a teától jöttek ki?
2015. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Változó. Piros betűs napokon gyakoribb,de amúgy annyira nem. Inkább miteszerek.
2015. aug. 28. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

1 hétig csinálod akkor általában már látszik. Aztán várni kell pár hetet (2-3 vagy 4 hetet) és lehet újabb 1 hetes kúra.


Addig meg ha sos kell, élesztő plusz tej arcpakolás.


LEhetőleg ne egyél addig csokit, meg gyorséttermi pl mekis kaját.

2015. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. aug. 28. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!