Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arckrémet használjak a...

Milyen arckrémet használjak a nagyon száraz, feszülő bőrömre?

Figyelt kérdés
Mindig is száraz volt a bőröm, régebben egy avonos arckrémet használtam, Hidrofirming Mouisture 24 hidratáló krémet, az bevált, de már nem lehet kapni. A mostani hidrofirminges krémek már nem olyan jók. Használtam Garnier Total Comfort arckrémet is, (narancssárga tégelyes volt), de már azt sem lehet kapni. Most vettem Helia-D arckrémet extra száraz bőrre valót, nem tűnik száraznak a bőröm de nagyon feszül és rossz érzés- érzem gogy belül száraz. Mit használjak? Én a Garnier Total Fresh arckrémmel szemezek mostanában a netről, és egyszer egy újságban volt termékminta és emlékszem hogy tökjó volt. Nem feszült a bőröm. Van valakinek tapasztalata ezzel a krémmel kapcsolatban? Esteleg másik krém?
2010. márc. 11. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:

tudod az a baj ezekkel a csupa vegyi anyag krémekkel hogy úgy vannak kitalálva hogyha nagyon rendszeresen használod egy idő után már muszáj lesz

nem próbálkoznál inkább vmi természetesebbel

én a körömvirág krémet ajánlom minden drogériában lehet kapni. én is azzal kenem mindenem és szerintem csodákat tesz a bőrrel

2010. márc. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sztem menj el bőrgyógyászhoz,és ott kikevertet neked a bőrtípusodra valót.gyógyszertárba elviszed a receptet,és ott kikeverik kb 300Ft-ból kifog jönni.Ennél jobbat még sosem vettem,pedig rengeteg márkát kipróbáltam.
2010. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!