Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok jó arcradírt mondani?...

Tudnátok jó arcradírt mondani? (pontos nevét)

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék amihez nem szokik hozzá a bőr, jól eltávolitja az elhalt hámsejteket és nem szárít.

2015. aug. 29. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Őrölt kávé vagy kávézacc.
2015. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
CV CADEA VERA VITAL 35+ GYÜMÖLCSSAVAS PEELING! Müllerben lehet kapni 900 forint körüli áron, 35+ éveseknek ajánlott de én is a 16 éves fejemre kenem, picurka AHA sav van csak benne ami gyengéden de nagyon durván jól hámlasztja az elhalt bőrt minden bőrtípusnál, én speciel a pattanásaim után maradt hiperpigmentációs foltjaimat szeretném halványítani vele, be is vált és olyan pihipuhi lesz tőle a fejem hogy elalélok jaj
2015. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Avon Naturals őszibarack és mandulatej arcradír.
2016. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dorinaziaa válasza:
méz+só ;)
2016. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én magam szoktam csinálni:

Cukor+Olíaolaj+citromlé


Rakd egy kisüvegbe a cukrot(fél csésze),majd az olivaolajat(1ek) és a citromlevet(2 ek) keverd össze!

Rakd be a hűtőbe kb.1 napra,és kész! :)

2016. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!