Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szőrtelenítő krémet...

Sowilo kérdése:

Milyen szőrtelenítő krémet ajánlotok? (a hátamra kéne)

Figyelt kérdés

Főleg a hátam felső részén, a vállamon, és a nyakamon vannak kb 1-1,5cm-es szőrszálak. Nagyon ritkásan nőnek, úgy nézek ki velük mint egy öregember. Borotválni nem akarom, gyantázni ugye nem tudom magamnak, olyan profi nem vagyok.


Milyen szőrtelenítő krémet ajánlotok, amit rossmannban be lehet szerezni?


2015. aug. 29. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen jó.
2015. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy nem jó. Sokkal jobban fog tőle nőni a szőr. Gyantázást ajánlom. Kérj meg valakit aki megcsinálja neked. :)
2015. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És naponta krémezni akarod? Igen drága muri lenne. A krém ugyanazt teszi mint a borotválás, csak károsabb és drágább sokkal. Nincs értelme, inkább havonta menj kozmetikushoz és legyantázza.
2015. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

havonta 1x kozmetikában gyantáztatni jobban megéri, mert tartós és egyre ritkulni, gyengülni fognak a szőrszálak.


Rossmann-ban kapható szőrtelenítő krémek, kb mint a borotva, 2 nap múlva már újra kinő. Sőt amit 3 naponta krémet ráköltenél, egy vagyon lesz egy hónapban...

2015. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És a kozmetikus nem fog furcsán nézni, mikor azt kérem, hogy gyantázza le a hátam? Nem voltam még soha.
2015. aug. 30. 00:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én a teljes felsőtestem gyantáztatom,elől,hátul.
2015. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!