Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez kopaszodás, vagy pedig túl...

Ez kopaszodás, vagy pedig túl nagy mértékű faggyútermelés?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap mostam meg a hajamat,s reggelre ez a látvány fogadott...

Ez már 3 éve megy, s aggódok,hogy hormonális dolog állhat e mögött,vagy valóban kopaszodás.

Családban senki sem kopaszodott ilyen hamar,kiskoromban sem volt sűrű hajam,inkább kicsit kevesebb az átlagnál.

Vékony szálú nagyon... Ha valaki tuna rá valamely megoldást,ne álljon továbbra is fenn,ez az egész,azt megköszönném :)

17/F

Reggel:

[link]


[link]


Mosás után:

[link]

[link]



2015. aug. 29. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Kopaszodás, egyértelmű. Van kopasz a családban? Főleg apudra gondolok.
2015. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Édesapám 27 éves korában kezdett kopaszodni csak.
2015. aug. 29. 16:11
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem lehetne valahogy ellene tenni?

Alpecint hallottam jót tesz neki

2015. aug. 29. 16:19
 4/10 anonim ***** válasza:

ha örökletes, akkor nem nagyon tehetsz ellene


nyugi, az én apám olyan 35 körül kezdett kopaszodni én 17 :DDDDD

2015. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20 éves kor után már rendesen beindul a kopaszodás, általában minden gyereknél korábban mint az apjánál. Ez génhiba nem lehet ellene mit tenni. Másoknál a korai őszülés okoz gondot, szerencsére ez orvosolható festékkel.
2015. aug. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is sokkal korábban elkezdtem kopaszodni faternál, kár hogy ebben értem utol leghamarabb :D
2015. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen ritkás nem gondolkozol inkább valami rövidebb fazonon? lehet úgy kevésbé látszódjon
2015. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért a 3. képen látszódik, hogy nem egészséges a fejbőröd sem. Bár nem így szokás kopaszodni a férfiaknak, sokkal inkább a homloktól kezdve, de nem ártana elmenni egy szakemberhez vagy akár fodrászhoz, az biztos többet tudna mondani, sőt még segíthetne is.
2015. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az hintőpor,azzal szoktam kicsit megemeltetni,mert különben azonnal lelapul,és még jobban bezsírosodik az egész...
2015. szept. 3. 18:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Kopaszodás...
2015. okt. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!