Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért festeti be a haját egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért festeti be a haját egy 50 éves férfi? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Tipikusan az az ember, aki habár 50 éves, kicsit kopaszodik a homloka, őszül a haja, de igenis csinos ember. 20 éves lány létemre megakad rajta a szemem, és ha nem lenne a korkülönbség, és a családja, talán azt mondanám, hogy páromként is elfogadnám.

Erre találkoztam vele valamelyik nap, és befestette a haját. Na hát úgy néz ki, mint egy hiú kis b*zi :D

Mi értelme van ennek? nem hogy örülne, hogy neki jól áll az őszülő haj, elbssza magát..

Szerintetek mi lehet az oka?


2013. jún. 1. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Neki nem tetszik, hogy őszül a haja.
2013. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt hiszi,így fiatalabb lesz
2013. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy te fogalmaztál hiû. Szeretné eltüntetni az öregedés jeleit, nem érzi magát annyinak amennyi az èletkora és szeretné ha ez külsején is látszana, kapuzárási pánik.. Stb. De szerintem az ilyen általában röhelyes látványt nyûjt.
2013. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 20 évvel idősebb a férjem. Őszen ismertem meg, semmi bajom nem volt a hajával... Sőt rosszul voltam, ha festett hajat láttam férfin, főleg ha az őszülés miatt volt! De tényleg rosszul voltam. És nem hiszitek el, hogy 10 év eltelt, és elkezdett olyan apókásan fehéresen ősz lenni az egyébként még mindig nagyon jó pasi, és én magam javasoltam a festést. Színezem neki, és olyan természetes, hogy senki nem mondaná meg, nem egy matt parókaszerű partvis lesz, hanem egy sötétebb, de őszülő haj. És tényleg mínusz 10 év a hatás!! Szóval ha jól csinálja az ember nem minden esetben visszás, és mindezt úgy mondom, hogy én igazán ősellensége voltam!:)
2013. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért festi be a haját egy 50 éves nő? Vagy ez is ilyen kurv@ női kiváltság? Igenis van akit zavar az őszülés, befesti probléma megoldva. Persze a színt el kell találni, nem biztos, hogy elsőre sikerül.
2013. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a gond, hogy befesti, hanem nagyobb %-ban sokkal, de sokkal rosszabb lesz a végeredmény, mint az ősz haj... És nem az árnyalat miatt, hanem az arc még öregebbnek tűnik, és olyan ...hát... én ezt most nem írnám le. De el lehet találni, én írtam a férjemről. DE ez keveseknek sikerül.
2013. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!