Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz a tüsis haj? Első sorban...

Gáz a tüsis haj? Első sorban lányokhoz szólnék, de fiúk is válaszolhatnak.

Figyelt kérdés
Ez már nagyon régi módi,vagy még nem?Lányok,nektek bejön egy fiún az ilyen haj,vagy egyenesen taszít?Fiúk,közületek visel valaki ilyen frizurát?Egyébként azért szeretnék valamit kialakítani belőle,mert úgy jobban érezném magam,és esetleg még tetszenék is magamnak,ami nem jönne most rosszul:D
2015. aug. 30. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
tüsi alatt mit értesz? a géppel egyhosszra ledúrtat? én fiú vagyok és jelenleg elég hosszú a hajam de le akarom majd vágatni egészen rövidre, pár milisre
2015. aug. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyébként szerintem nem gáz, főleg nem nyáron
2015. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz. Nekem személy szerint a hosszú hajú pasik jobban tetszenek, de te olyan hajat viselj, ami neked tetszik, nem másoknak. :)
2015. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!