Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ritka ez a haj vagy normális?...

Ritka ez a haj vagy normális? ( Kép csatolva)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Dúsnak semmiképp de mondható, viszont túl ritka vagy sem?

[link]



2015. aug. 31. 09:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi😘
2015. aug. 31. 12:43
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A masodik kepe latszik, hogy tok szep dus :)a szinei is gyonyoru
2015. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

abszolút normál haj. de mivel szerintem vékonyszálú, ezért gondolod hogy ritka.


Meg egyébként mindenkinek más hosszúságra nő (pl indiai nőnek vállig érő haja volt, hiába több éve növesztette), dán hölgynek meg fenekéig ért pár év alatt....


szerintem neked a vége azért látszódhat ritkásabbnak, mert elérte a normálisan növeszthető hajhosszt.De ez csak tipp.


egyébként nagyon szép színe vagy, meg jó az állaga is . Gratula ! :o)

2015. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
[link] 2 évvel ezelőtt így nézett ki a hajam. Semmi ápolás, tönkre tettem. Azóta ápolom és lett ilyen hosszú, dupla olyan sűrűséggel, csak sajnos lepcsőzetesen van levágva a hajam és ez miatt is veszít a mennyiségéből. Mindíg ilyen volt a vége, gondolom pont azért, mert lépcsőzetes. Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon rendesek vagytok 💋🙏
2015. aug. 31. 16:15
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha lehet megkérdezhetem mivel ápoltad, hogy ilyen szép és hosszúra megnőtt? (mennyi idő kellett hozzá?)
2015. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Írj itt üzenetet és leírom :)
2015. aug. 31. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!