Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha mindennap tennék a hajamra...

Ha mindennap tennék a hajamra ricinus olajat és kimosom akkor gyorsabban fog nőni? Vagy ha mindennap argán olajat?

Figyelt kérdés

2015. szept. 4. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
mindennap ricinus sok. elég heti 1-2 alkalom. argánolaj mehet minden nap akár.
2015. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. szept. 4. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne használj egyáltalán ricinus olajat. annyira sűrű az állaga, hogy a sampon és a víz amíg mosod ki belőle, kiszárítja a hajad. Az argánolaj valóban jó ;)
2015. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha felmelegitem akkor kevesbe suru:) + nekem bejon
2015. szept. 4. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
NEM AZ OLAJTÓL NŐ GYORSABBAN.Ha gyorsitani akarsz a növekedésen,akkor felkell gyorsitani a vérkeringést.Azt lehet fejbőr masszázzsal vagy ha fejjel lefele lógatod a hajad.
2015. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik válaszoló írta jól, a fejbőr masszírozásától nő jobban a haj, az olajnak semmi köze hozzá.
2015. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Masszazs helyett ha inkabb fesulkodok? (Olyan fesuvel amin vannak ilyen bogyok 😀)
2015. szept. 10. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!