Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a festett szőke...

Mit kezdjek a festett szőke hajammal? Le akarom növeszteni úgy, hogy ne legyen ronda

Figyelt kérdés

Befestettem a hajam szőkére, de nem áll jól. Az eredeti hajam szőkés barna.

Barna melírt rakattam bele, úgy szép volt, de már kikopott és már látható lenövésem van. Viszont, ha mindig melírt rakatok bele, akkor az eredeti hajszínembe is tesznek, azt meg nem szeretném. Hogyan növesszem le, hogy ne legyen ronda?



2015. szept. 5. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Első körben fesd be az eredeti hajszínedhez közelálló színre, és amikor ez kezd lenőni és esetleg eléggé látszik, akkor ugyanezzel a szőkés-barnás színnel melírozd, az meg már lenőhet.
2015. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hamar kikopik belőle ez a szín, és drága az egészet mindig festetni :(
2015. szept. 5. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Otthon is lehet hajat festeni, nem nagy dolog csak a használati utasítást kell követni. Anyukád vagy egy barátnőd is megtudja csinálni és akkor csak a festéket kell megvenni.


Én is csak azt tudom ajánlani amit az első válaszoló, az eredeti hajszínedhez közeli árnyalatú festékkel fesd be.


Egyébként ha a szőke haj jól állt volna, akkor is ugyanannyiba lett volna a festés mint most. Ha az ember olyan hajszínt akar ami az eredetitől eltér, akkor számolni kell annak a fent tartásával is.

2015. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 privátfelhasználó válasza:
Le lehet növeszteni az egész hajad úgyis hogy közben nem festeted.Ha mindig szépen ápolod és figyelsz rá akkor nem fog igénytelen hatást kelteni és így visszakaphatod az eredeti hajszíned.
2015. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én simán befestettem az eredeti hajszínemre az egészet, amikor meguntam a festegetést. Nem látszott utána semmilyen lenövés se.
2015. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vissza kell pigmentálni a hajad és akkor nem kopik le a festék. Egy normális fodrászhoz kell csak elmenni egyszer és megoldja.
2015. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!