Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj illik ilyen alkalom...

Milyen haj illik ilyen alkalomra/milyet csinálja? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Holnap kereszttesóm szülei összeházasodnak. csak hivatali esküvő lesz, utána náluk ebéd.

De azért szeretnék alkalomhoz illően kinézni. Vettem nagy hajcsavarókat, azokkal becsavarom majd a hajam. De utána mit csináljak vele? :)

Hát közepéig érő hajam van, előrefelé rövidebb, erősen lépcsőzetes.

Valami egyszerűre gondoltam, amit magamnak könnyen meg tudnék csinálni.:) Kerek arcom van.

Köszönöm előre is.

16/L


2010. márc. 12. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami laza konty jól nézne ki.Egyszerűen megfogod úgy a hajad, mintha copfot akarnál csinálni, megtekered 1-szer 2-szer, majd azzal a fogas csattal feltűzöd.
2010. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugy csináltam esküvőre a hajam nyáron h betekertem szép loknis lett és utána a frufrumat szép hullámcsattal kis köves diszessel plázában vettem hátra csatoltam.
2010. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ilyesmik? :


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm!

elsőt biztos hogy nem fogom csinálni, mert nem áll jól, ha csak a frufrum, kerek az arcom. a többi viszont mind olyasmi mint amire gondoltam elsőnek. lehet, akkor tényleg így lesz. :)

2010. márc. 12. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!