Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pók anyajeggyel "megáldottak"...

Pók anyajeggyel "megáldottak" vannak itt?

Figyelt kérdés

majdnem 10 éve, hogy kijött egy nagy csúúnya pók anyajegy a jobb szemem alatt és teljesen kiborít, nem tudok tükörbe nézni miatta.

voltam bőrgyógyásznál kezelésen, de megmaradt ugyan úgy :( mondta hogy nem garantált, hogy első alkalommal elmúlik. viszont nem merem újra megpróbálni, félek hogy csak csúnyább lesz és feltűnőbb és sosem tűnik el.

ráadásul kijött egy kisebb alatta kicsivel.. utána olvastam és attól félek az pedig a fogamzásgátló tabletták miatt lett.

Valaki aki már megjárta ezt az utat, vagy csak neki is van és gondolkozik rajta hogy eltüntesse, vagy volt már többszöri kezelésen és használt.. írjatok. teljesen elvagyok keseredve, ha belenézek a tükörbe nem az édes szeplőimet és a szép szemem látom, hanem azt a ronda piros foltot (illetve mostmár kettőt) csúnyálkodni az arcomon.:\



#folt #piros #anyajegy #arc #pók anyajegy
2015. szept. 9. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ugyanarra gondolunk, akkor nekem van pár - igaz nem az arcomon. Engem sose zavartak különösebben az ilyen bőrhibáim. Alapozó nem segíthet? Fotót tudnál mutatni, hogy mennyire vészes?

Egyébként ezt olvastam: "Azok, melyek a terhesség alatt, vagy fogamzásgátló szedése miatt alakultak ki, általában a szülés, vagy a gyógyszer elhagyása után 6-9 hónappal maguktól eltűnnek."

2015. okt. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
engem sajnos nagyon zavar mivel az arcomon van mindkettő, ráadásul nagyon fakó/fehér az arcom a vashiány miatt :\
2015. okt. 21. 09:40
 3/7 A kérdező kommentje:
alapozót pedig sosem tudtam használni és nem is szeretem
2015. okt. 21. 09:40
 4/7 A kérdező kommentje:
plusz szeplős is vagyok, azokat sem szeretném eltakarni és a bőröm sem bírja egyáltalán sminket, az alapozót (ami egyszer volt rajtam egy fotózás kedvéért) meg végképp nem
2015. okt. 21. 09:44
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


a felső, nagyobbal voltam már kezelésen. az alsó pici de pirosabb az ami a fogamzásgátlótól jöhetett ki szerintem :\

2015. okt. 21. 09:50
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ez nem olyan feltűnő, kozmetikus vagyok.

Kiválóan lehet kezeltetni, szerintem ha zavar, ne add fel és menj el többször is kezelésre bőrgyógyászhoz, hiszen egy kezeléstől valóban nem várható változás.

Kitartást! :)

2015. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenki ezt mondja, de engem nagyon zavar! ://

Koszonom a valaszt! mindenkepp elmegyek akkor meg kezeltetni.

2015. nov. 15. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!