Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik korrektor jó pattanásokra?

Melyik korrektor jó pattanásokra?

Figyelt kérdés
Szeretnék hasznáni korrektort, de még fiatal vagyok hozzá. Csak azért szeretnék, mert most rengeted pattanásom van és már nagyon zavar, hogy suliban megbámulnak miatta. Szóval én nem "vakolatot" keresek hanem pl. ami 2 színu. Remélem értheto a kérdésem... :) 13/L

2015. szept. 10. 18:15
 1/4 anonim válasza:
az Oriflame-nek van egy "kèt oldalú" korrektora...aminek az egyik oldala zöld,a másik pedig bőr színű...nekem nagyon bevált :)
2015. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) de te a teafa tartalmú korrektorra gondoltál?
2015. szept. 10. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Catrice camuflage.

Nekem ez vált be a legjobban, 1000ft alatt van és nagyon sokáig elég. A fedése pedig körözi az összes többit amit eddig próbáltam.

2015. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is :) Csak nemhiszem h a szüleim megednék, ezért keresek inkább zöld korrektort.
2015. szept. 13. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!