Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék egy új hajat kipróbá...

Szeretnék egy új hajat kipróbálni. Most hosszú hajam van, magas homlokom és hosszúkás-szív szerű arcformám. A színe pedig sötét homokszőke. mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
vágass vállig érő hajat, meg frufrut. az szép hullámos és egyenes hajjal is szerintem. a színét így nem tudom megmondani, hogy szerintem milyen lenne szép. ahhoz tudni kéne milyen színű a bőröd, a szemöldököd, a szemed, milyen az arcod karaktere. de a magas homlokhoz általában szép a frufru, a vállig érő haj pedig mindenkinek előnyös.
2015. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Frufrut csinálnék én is, ha nincs semmi akadálya. Az már magában is nagyon meg tudja változtatni a megjelenést.
2015. szept. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha hullámos a hajd, vigyázz bármilyen frufruval, mert nem fog egyenesen állni, és ha nem használsz hajvasalót, akkor csak a baj van vele. ezt tapasztalatból mondom. nekem hosszúkás arcom van, és viszonylag magas homlokom, de hosszú, menedékesre vágott hajam van. és ugye a hosszú haj hosszúkásítja az arcot is. mégis ez áll jól nekem a legjobban. tehát ezzel csak azt akarom mondani, hogy hiába vannak ezek "ehhez az arcformához, ez a frizura áll jól" szabályok, mert mindenkinek máshogy áll egy frizura, nem lehet ennyiből leszűrni, hogy neked mi állna jól. ha küldenél képet az arcodról/hajadról, meg lehetne mondani pontosan. így csak találgatunk.
2015. szept. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!