Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokra ezek közül mi...

Pattanásokra ezek közül mi lehet a legjobb?

Figyelt kérdés

Szóval... olvastam pár dolgot amivel ha minden igaz eltűnhetnek a pattanások. A kérdésem az lenne hogy ezek közül melyik tűnik nektek a leghatásosabbnak vagy melyik jött be nektek.


1. Citrom. olvastam ha egy héten egyszer átdörzsöljük vele az arcot...

2. tojásfehérjét ha felverünk majd 10 percig a bőrön aztán lemossuk

3. almaecet egy kis vízzel


Melyik szerintetek a hatásosabb? Vagy nektek van valami HÁZI praktikátok?



2015. szept. 6. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A pattanás méreganyag ürülés , nem a bőrön van a hiba . A hiányzó természetes enzimdús anyagokat pótold , kerüld a zsíros olajos és mű dolgokat .
2015. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a szaunázásra, arcgőzölésre szavazok. Ami még jó lehet, az a nyirokmasszázs, a tejes dolgok elhagyása, B-vitamin- és cinkpótlás. Kívülről jó az agyag, spirulina, élesztő, szén, ha zsíros a bőröd. Lukrécia kencéi között sok remek pakolást találsz, ha rákeresel, de az elsőnek tényleg igaza van mindenben :) Táplálkozz egészségesen, ne egyél tartósítószerrel telenyomott dolgokat, és legyél sokat a friss levegőn.
2015. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Egyik sem, az első és a harmadik potenciális bőrirritáló, a tojásfehérje meg undorító, és igazából semmi olyan anyag nincs benne, ami bárhogyan segítene a pattanáson specifikusan.

A pattanás nem méreganyag ürülés, a méreganyagok kiürítését a máj és a vese végzi...

Próbálj ki valami kíméletes agyagpakolást vagy szalicilsavas hámlasztót.

2015. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, es mitesszerekre?
2015. szept. 23. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!