Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem vállt be a keratinos...

Nem vállt be a keratinos hajegyenesítés, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán hullámosodó hajam van, és nem lett igazán egyenes tőle a hajam. A múlt héten csináltattam a kezelést. Félhosszú a hajam, és 9000 ft volt. Már aznap elkezdett hullámosodni a vége. Átvertek volna? Kókusz illatú volt a szer.

2015. szept. 16. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy valódi keratinos kezelés még rövid hajnál is 15 körül van. Ráadásul baromi büdös. Szerintem átvertek.
2015. szept. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég rendesen átvertek. 9 ezer ft nevetséges olcsó ár érte, az illatáról meg nem is beszélve... olyan büdös az igazi, hogy nívósabb helyeken néha külön szoba van erre szagelszívóval, és maszkot visel mindkét fél, hogy kapjanak levegőt is.
2015. szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó azért annyira nem büdös,hogy szagelszívó,elszigetelt hely meg maszkok kelljenek így egyszerre,de tény,hogy a kókuszillattól meg úgy amblokk a jó illathoz köze sincs a szernek.


Páran tényleg szoktam maszkot felvenni,én nem kértem,mert szerintem annyira nem volt vészes,de pl a fodrászom elviselni se tudja már,szóval ő maszkot használ amíg felkeni.

Kisvárosban élek,hosszú hajam van és 19e forint volt.


Sajna átvertek,utána kellett volna kérdezned,hogy milyen terméket használnak ,illetve egy jobb fodrász garanciát vállal a munkájára.

2015. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szagelszívó előírás, mivel az anyag formaldehidet tartalmaz, ami erősen irritatív.
2015. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ez elég szomorú, amúgy a fodrász maszkot viselt, de nekem nem volt kellemetlen, és olyan 25-30 centis hajam van, az tuti, hogy 10 felet kellett volna, hogy legyen?
2015. szept. 16. 20:18
 6/7 A kérdező kommentje:
de tényleg ez a kókuszillat ez fontos! szóval a hajam i s kokuszillatú volt utána
2015. szept. 16. 20:26
 7/7 Totyika0711 válasza:
1 éve csinálom a brazil keratinos tartós hajegyenesítés Debrecen belvárosában.10ml/1000 Ft áron! Tehát ha 90 ml elég a hajadra az 9000 Ft.Az enyém csokoládé illatú enyhén irritáló.A baj az lehet,hogy vagy gagyi anyagot használt vagy.nem dolgozta rendesen bele a hajadba.
2015. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!