Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek hosszú van, hogyan hordja?

Akinek hosszú van, hogyan hordja?

Figyelt kérdés
A hosszú hajat, hogyan hordjátok otthon vagy, ha nem kell mennetek sehova?
2015. szept. 21. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Felgumizva vagy kiengedve
2015. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én mindig összegumizom főleg munkahelyemen mert folyton a szemembe lóg és az zavarni tud ha összevissza hajolgatok meg teszek veszek. Általában otthon is így hordom, de sokszor hajpántot veszek fel és hátul kiengedem mert nagyon szép hajam van. Ha buliba megyek akkor mindig kiengedem és szépen belövöm a hajamat mert úgy vagyok szép. Csak akkor fogom össze ha olyan buliba megyek ahol táncolunk tekézünk vagy más egyéb dolgot csinálunk a barátainkkal.


A pasimnak is hosszú haja van férfi létére, régen rocker volt, bár most már nem az de olyan ágról örökölte a haját hogy egy az egybe olyan szép dús, természetes hullámos mint egy lányé. Nagyon irigylem az ő haját de a régi fotóit nézegetve amik 15 éves korában vagy előtte készültek rövid hajjal nagy golyó feje van és elég hülyén áll neki. Ha 5 centinél hosszabb akkor még gázabb a haja így hosszú hajjal összegumizva jól áll neki mert ilyen hátra fésült lenyalt hajjal szokott lenni ami kifejezetten jól áll neki de régen amikor még jóval rövidebb haja volt sosem tudta megcsinálni csak fél tubus zselével és még mondhatnám.

2015. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Változó, kiengedve, felcsatolva, felgumizva, befonva.
2015. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont az a gondom, h kiengedve zavar, mert mindbe benne van, gumizva meg töri a gumi a hajam.
2015. szept. 21. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Változó, óriási nagy oroszlánysörényem van, szőke és kicsit vékonyszálú is, de szeretem kiengedve hordani. Itthon általában összefogom, főleg ha főzök vagy egyebek.
2015. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mindig szenvedek a hajammal.

Hátközépig ér, vékony szálú és elég kevés.

Kiengedve rálapul a fejemre, csattal nehezen tudom eltalálni, hogy jól nézzen ki, a hajpánt borzalmas.

Az összefogott haj nagyon bénán áll, amiről már kaptam megerősítést is......

2015. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig mindenhol kiengedve hordom. Ha zavarna akkor levágatnám, mivel akkor semmi értelme hogy hosszú, ha zavaró.
2015. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 7! És Te főzöl is és a konyhában is vagy?Már a sajátodra gondoltam, mert kizárt, h ne menjen így a kajába/asztalra bárhová a hajszál.
2015. szept. 22. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!