Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14-19 éves fiúk! Jobban...

14-19 éves fiúk! Jobban szeretitek ha egy lány a hosszú haját csak kiengedve hordja, vagy hogyha frizurákat készít?

Figyelt kérdés

Elég hosszú (egyenes) hajam van, de általában csak simán kiengedve hordom, szinte minden nap. Rengeteg fonást, kontyot és frizurát eltudok készíteni magamnak is, de nem tudom, hogy ez szimpatikus-e Nektek, vagy sem, zavaró vagy épp ellenkezőleg?

Kb. 14-19 évesekhez szól a kérdés, kérlek kort is írjatok, köszi:)


2013. szept. 5. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyszerűbbek jobban tetszenek.Vagy csak tényleg kiengedve vagy van az a fajta, amit fogalmam sincs hogy hívnak, de a lényege, hogy így elől a haj oldalra van fésülve, de mégis dúsnak látszik vagy hogy mondjam na, mindjárt keresek egy képet inkább:D
2013. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

azt szoktam nézni hogy mi áll jól egy lánynak,de én is úgy vagyok vele mint az első:az egyszerű jobb

nem értem hogy hétköznapokra minek kell kontyot csinálni meg variálni,felesleges időpazarlás,még egy csajt se láttam aki ezektől lett szebb

2013. szept. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Hát jó lenne látni téged az egyenes hajaddal, a fonásokkal meg a kontyokkal is, mert az összkép számít! Mindenkinek más áll jól! :)

KÉPET!!

2013. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de magamról képet nem igazán szeretnék feltenni, viszont "illusztrálhatom", hogy pontosan mire gondolok.


Körülbelül ilyen hosszú, mell alá érő (vékonyszálú) barna hajam van:

[link]

[link]


És ilyen fonásokra, kontyra gondoltam:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. szept. 6. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
A kontyot felejtsd el, a többi szép! :)
2013. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek közül amiket linkeltél a következők tetszenek:


[link]

[link]

[link]

[link]

2013. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!