Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rosaceás bőrre mit ajánlotok?...

Rosaceás bőrre mit ajánlotok? Mi vált be nektek?

Figyelt kérdés

2015. szept. 22. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Antibiotikum kúra. Ha tudsz angolul, külföldi honlapok szinte mind ezt ajánlják, nálunk valamiért nem igazán ezt szokták javasolni az orvosok (én is tök másra szedtem három hétig... :p de ez lett a kellemes mellékhatása).
2015. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Milyen antibiotikumot szedtél?
2015. szept. 22. 20:52
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Felnőttkori, durva rosacea hátterében gyakran állhat valamilyen fertőzés, ha a bőröd hajlamos a gyulladásra, lehet ez is egy tünet, érdemes elmenni infektológushoz. Bőrápolás terén pedig kerülj mindent, amiben alkohol, illatanyag, illatanyagként használatos illóolajok vannak!
2015. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Augmentin Duo-t szedtem, az eredeti ajánlás emlékeim szerint doxycyclin.
2015. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ne szedj antibiotikumot, mert maximum csak időlegesen segít, viszont a bélflórádat alaposan tönkreteszi, aminek következtében az immunrendszered legyengül és még több nyavajád lesz. Akár bőrbetegségek, akár egyéb betegségek formájában.


Nekem az Arquebuse Water gyógynövény esszencia vált be. Ez egy Svájci készítmény, 37 gyógynövény alkoholos kivonatát tartalmazza, semmi adalékanyag, semmi színezék, stb.


Naponta többször befújtam vele a rosaceás bőrömet. Itt rendeltem közvetlenül a forgalmazótól: [link]


Nekem szépen rendbe hozta.


Belsőleg meg a paleo étkezés is segíthet.

2015. szept. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!