Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SZOLI mániások/szakértők...

SZOLI mániások/szakértők segítség! (? )

Figyelt kérdés

Durva vashiányom van, aminek eredményeképp nagyon fehér a bőröm. olyan fehér mint a fal, ahogy mondani szokás. az arcom pedig a testemtől még pár árnyalattal halványabb! és ez szörnyen ronda és kiábrándító! hiába szedek mindenféle vaskapszulát/tablettát az csak a pótláson segít, a bőrömön nem látszik semmi változás.

na most itt jön képbe a szolárium. másra már tényleg nem tudok gondolni, megszeretném próbálni szolival emberibbé varázsolni a kinézetem, mivel a nyári barnaság már most kifakult. az arcomból legalább is teljesen

létezik olyan hogy csak az arcomat barníttatom? és ha az már passzol a testemhez utána mindenemet? aztán hogy ne legyen feka belőlem, csak tartsam azt az egészséges barnaságot milyen gyakran és mennyi időre kéne járnom?


nem akarok csokibarna lenni, csak azt akarom, hogy az emberek ahelyett hogy kétségbeesetten kérdezgetik állandóan mi bajom van, beteg vagyok-e, hallani szeretnék már végre néhány bókot is.."jól nézel ki!" "de jó színed van" stb :(



2015. szept. 24. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban ennyire fehér a bőröd akkor a szolitól sem lesz szép színed, csak millió szeplőd, pigmentfoltos károsodott bőröd. Sokkal rondább mint a hullafehér bőr. Azon lehet javítani kontúrozással meg pirosítóval, és senki nem néz betegnek.
2015. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

a szeplőkkel még nem is lenne baj, de a többi nem hangzik túl jól.

utálom a sminket, életemben nem kentem magamra egy spirálnál vagy tusvonalnál többet, nem most fogom elkezdeni alapozóval meg ilyesmikkel gyilkolni az arcbőröm.

tanácstalan vagyok már végképp :S

2015. szept. 24. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyen fehér bőrűeknek nagyon nem ajánlott a szolárium.

A másik ami érdekes,hogy alapozóval nem akarod gyilkolni az arcod (amikbe több vitamon is van és hidratáló),de szoláriummal igen.

Álszent dolog szídnom a szolit,mert én is járok,de roncsolja a bőrt. Öregíti,idő előtti ráncokat okozhat,nem beszélve arról,hogy milyen fehér bőrű van,így érzékeny nem tudhatod milyen foltok keletkezhetnek rajtad.


Esetleg ott az önbarnító is vagy a fújós barnítás,olvass utána ezeknek.


Viszont az,hogy felkensz egy kis BB krémet meg egy enyhe bronzosítót,pirosítót az nem fogja roncsolni az arcod és egy kis életet ad majd a bőrödnek,kb 2 perc alatt kész is lennél vele reggelente.

2015. szept. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nyílván nem értek a szolihoz, nem tudom mivel jár azért kértem itt segítséget. ezeket olvasva már semmiképp nem tenném be a lábam oda.

de sminkhez sem szeretnék nyúlni mert alapból problémás az arcbőröm, alig bírtam megszabadulni a pattanásoktól is

2015. szept. 25. 09:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Értem:)

Bár szerintem egy jó minőségű bronzosítótól semmi baja nem lenne a bőrödnek,de a te döntésed. Én is pattanásos típus vagyok a mai napig tehát megtudlak érteni,hogy aggódsz miatta,de sajnos több ötletem nincs.

2015. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Próbáld meg inkább az önbarnítót. A sápadt bőr még mindig sokkal jobb, mint egy napkárosodott , ráncos, pigmentfoltos, száraz bőrkép.
2015. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szolitól idő előtt öregszik és ráncosodik a bőr, arról nem is beszélve, hogy jelentősen növeli a bőrrák kialakulását. Másrészt akinek ilyen fehér a bőre, eleve nem ajánlott, mert gyakorlatilag megsülsz, illetve elég sanszos a foltok kialakulása is.
2015. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Extra feher bőrre nem ajanlom a barnito kremet!! Irto termeszetellenesen hatna es csunyan,foltosan kopik.

En azt ajanlom,hogy neha jarj szoliba(neked elég lenne 4-5perc) annyitol nem leszel rancos meg hasonlo. Feltoltotsz D vitaminnal,szebb szines lesz es jobb kedved lesz a szolizastol:)) en ezt ajanlom. Illetve azt mondjak meg sok sárgarépát kell enni attol is megvaltozik picit a borod szine

2015. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

épp utána olvastam volna a barnítókrémezésnek erre ezt is lerombolják :D

nem igazán mernék már koliba menni a leírtak alapján :\

inkább böngészgetek a neten hátha látok valami jót, közben répát eszem abban bízva hogy sárga azért nem leszek tőle.

köszi szépen a válaszokat, segítséget!

2015. szept. 27. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!