Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leborotváltam lent, sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyümi14 kérdése:

Leborotváltam lent, sajnos elég meggondolatlanul a bikinivonalamat is, s most kijött a sötét szőr szinte a combomig. Jön a nyár, strandszezon, borotválni nem merem, mert még rosszabb lesz, gépet meg epilálást nem birok ki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd meg. Nem tudom mit vársz, ha kvázi minden szőrtelenítési módozatot kilősz. Szerintem gyanta, egyszer borzasztóan fáj, de utána majd gyengül a szőr és jobb lesz.
2013. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
16%

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Takarodj vissza a barlangba Chubakkaaaaaaaaaaaaa

2013. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az egy nagy marhaság, hogy akkor növekszik a szőr, ha leborotválod. Hormonális változáson mész keresztül, genetikától függ, ki mennyire szőrös, nem attól, mennyit borotválod. Gondolj bele, egy férfi állán milyen fák lennének akkor 30 éves korára.
2013. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegyel intim szortelenito kremet.
2013. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az epilálás is kibírható, de a gyanta kevésbé fáj, próbálkozz azzal.
2013. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3 jol mondta. Ilyen szörös vagy, akár borotválod, akár nem. Egyedüli különbség, hogy borotválás után a szörvégek vágottak, nem vékonyodok. Szörtelenitö krém a kevésbé érzékeny területeken, borotva közvetlenül a lyuk környékén. Vagy lézeres szörtelenités, bár ha nagyon erös és sötét, akkor lehet, hogy nem megy.
2013. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja még azt nem is mondtam gyümi, ha öszibarack vagy, az szörösen is jo :-))))!
2013. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Látom sokan vannak vicces kedvükben, de azért köszi a normális válaszokat :D
2013. jún. 18. 18:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Gyantáztasd!

A borotvától csúnya lesz a bőröd és max 1-2 napig bírja, az epilátor kibírhatatlan, és ugyanúgy piros pöttyös lesz.

Ez a legjobb megoldás, de mindenképpen kozmetikus csinálja, mert úgy kevésbé fáj. Egyszer próbáltam magamnak és véraláfutásos lett...

2013. jún. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!