Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoros tipusu lany vagyok es...

Szoros tipusu lany vagyok es komplexusaim vannak emiatt. Ez problema szerintetek?

Figyelt kérdés
Kicsi korom ota szoros lany vagyok, a karomon, labamon, hasamos kb 0.5-1 cm hosszu szorok vannak. Barnak. Nagyon sokat csufoltak es bantottak miatta,a combom es a karom anyu nem engedi gyantazni. Felek, hogy az uj osztalyomban van egy fiu, akinel ugy erzem van eselyem. Most hosszu ujju poloban jarok, es hosszu farmerban, de felek, hogy kiabrandul majd belolem, ha jon a jo ido. Fiuk, titeket zavar ha egy lany szorosebb?

2015. szept. 28. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%

Engem zavar.

Tehát van egy határ amit látni lehet és még elmegy a karon, de lábon és hason engem zavarna.

2015. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Koszi :( nem igazan tudom elfogadni magam
2015. szept. 28. 20:35
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj, eljön az idő amikor a sarkadra kell állnod és megmondanod anyukádnak, hogy márpedig téged zavar és szeretnéd eltüntetni a szőrt a combodról és a karodról is. Megmondod hogy önbizalom hiányos vagy a szőr miatt és csúfolódás céltáblája is vagy miatta, jobban éreznéd magad nélküle. Ez nem anyukád teste hanem a tiéd és a tested felett te rendelkezel. Elég zagyvalékosan írtam le mert már lassan félálomban vagyok, de azért remélem érthető. :D

Engem speciel a kis szőr nem zavarna, de ha hosszé és sötét az már igen és ezzel sajnos vagy nem sajnos de sokan így leszünk.

2015. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2015. szept. 28. 21:01
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én is viszonylag szőrös vagyok. otthon felkaptam egy borotvát, és mindent leszedtem ami zavart. nem érdekelt mit mond majd anya vagy apa. nem is foglalkoztak vele. szerintem te is csináld ezt.
2015. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszonom :) csak az a baj hogy apu meg anyu eleg komoly balhet csapna...
2015. szept. 28. 22:00
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
nem kell foglalkozni vele. ha látják hogy leszarod, úgyis abbahagyják, mert nem lesz értelme a hisztinek. ne legyél gyenge. :D
2015. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
El kell dönteni mi fontosabb, hogy jól érezd magad a bőrödben, vagy hogy a szüleid ne balhézzanak (kb 3 napig, mert aztán el is felejtik).
2015. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát elég szomorú, ha a szüleid amiatt balhéznak, hogy meg akarod szüntetni azt a dolgot, ami neked erős frusztrációt okoz. Csak tudnám, miért kell ezen balhézni. Én nem gondolkoznék a dolgom, elmennék egy jó kozmetikushoz és legyantáztatnám, ahol szőrös.
2015. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, (ha nem szeded le az sem):)
2015. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!