Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoros tipusu lany vagyok es...

Szoros tipusu lany vagyok es komplexusaim vannak emiatt. Ez problema szerintetek?

Figyelt kérdés
Kicsi korom ota szoros lany vagyok, a karomon, labamon, hasamos kb 0.5-1 cm hosszu szorok vannak. Barnak. Nagyon sokat csufoltak es bantottak miatta,a combom es a karom anyu nem engedi gyantazni. Felek, hogy az uj osztalyomban van egy fiu, akinel ugy erzem van eselyem. Most hosszu ujju poloban jarok, es hosszu farmerban, de felek, hogy kiabrandul majd belolem, ha jon a jo ido. Fiuk, titeket zavar ha egy lany szorosebb?

2015. szept. 28. 20:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Próbálj beszélni a szüleiddel, azzal, akihez közelebb érzed magad, mondd el neki, hogy ez neked milyen súlyos probléma -- ha őt megnyerted, majd ő meggyőzi a másikat.


Ha ez nem megy, még mindig ott az út, amit a többiek mondanak: a te tested, nem kell az engedélyük, nem maradandó/radikális változtatásról van szó.

2015. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Borotváld le, vagy menj el kozmetikushoz aki legyantázza!

Soha nem értettem, hogy egy szülőnek miért kell így viselkednie. Leszeded úgy sem tud semmit csinálni, beletörődik. Nem hiszem, hogy vérre menő cirkuszt csapnak.

Anyukád sem szőrtelenít? Nagyon gusztusos lehet.

2015. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azt megértem, ha egy szülő balhézik és tilt egy tetoválást mondjuk, de valljuk be őszintén, hogy a combról/karról leszedett szőrhöz nem sok közük van.

Zsebpénzből ruházz be borotvára vagy gyantára, lehet észre se veszik, hogy lekaptad a szőrt. Ha mégis nagyítóval nézik a combod és szóvá teszik, akkor egy elég furán működő családró lehet szó... NE HAGYD MAGAD! (22/szőrös típusú lány)

2016. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyik délután Menj el kozmetikushoz ő legyantázza hazamész mondod hogy apu, anyu leszedettem a szőrt a karomről meg a combomról és ha elkezdenek balhézni teljesen higgadtan mondd a következőt: " Egyrészt ez az én testem nem a tietek, másrészt az sem esik valami jól hogy a szőr miatt a többiek csúfolnak mert tényleg elég gusztustalan. De a legfontosabb az, hogy én így érzem magam jól a bőrömben, a szőr miatt nem volt önbizalmam. Remélem el tudjátok fogadni hogy én így érzem jól magam, ha meg nem hát nagyon sajnálom, nemleszek megint egy kis önbizalomhiányos, szőrös lányka." Szerintem a szüleid meg fogják érteni, ha meg nem akkor idővel hozzászoknak
2016. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A szüleid gondolom buták, mint a föld, ha olyan dolog miatt balhéznak, ami beletartozik a testi higiéniába, és még csak nem is káros...
2016. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!