Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik koreai BB krém...

Nektek melyik koreai BB krém vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
Amennyiben használtok egyéb korai termékeket is, írjátok le légyszi miket, és miért szeretitek! Köszönöm!

2015. szept. 30. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Missha Perfect Cover BB krém.Nekem tökéletes.Olyan a fedése,mint egy alapozónak,de mégis olyan viselet,mintha csak egy könnyű krém lenne az arcomon.Ragyogó,egységes bőrt varázsol.Nagyon magas,42-es fényvédő faktora van,és ami a legjobb,hogy az én átlátszó,kissé szürkés bőrszínemmel tökéletesen harmonizál az árnyalat.Nem sárga,nem is annyira malacrózsaszín,hanem igazi bőrszín.Én imádom.
2015. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Holika Clearing Petit BB

Márkás, drága alapozóimat is veri magasan a fedésével... a színe természetes. Fényvédős. Tartós. Könnyed. És még mellé olcsó is. Na meg macskás tubusban van. :Đ

2015. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szitén Holika Clearing Petit BB, imádom. :)

Kimondottan olyat kerestem, ami nem fed túl erősen, így ez tökéletes, illetve zsíros a bőröm és ez kb az egyetlen, ami alatt nem zsírosodik és nem fénylik át.

2015. szept. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még új vagyok ebay-en, és én is a Holika Holika BB miatt regisztráltam be. Mert már régen akartam egy BB krémet, és a sok teszt, amit olvastam lehúzta az itthoni krémeket.

Úgy jutottam el odáig, hogy ezt veszem meg. És én is elégedett vagyok vele, nekem is könnyen zsírosodik a bőröm.


Egyéb termékeket nem használtok még? Pl. arclemosók, tonikok, vagy más smink termékek?

Köszi!

2015. okt. 1. 14:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Holika Holika Sweet Cotton Pore :)
2015. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!