Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki vett már ebay-en...

Valaki vett már ebay-en keresztül koreai BB krémet?

Figyelt kérdés
Eredeti terméket kaptatok? Találtam jó visszajelzéseket kapó, megbízhatónak tűnő eladókat, de nem tudom, vajon nem átverés-e a dolog mégis. A webshopokban itthon 6-7000 Ft-os áron kapható BB krémek többsége féláron van ebayen, azokra már én is be tudnék ruházni, de azért nem szeretnék hamis terméket kapni. Lehetséges hogy ennyivel olcsóbbak ott?

2013. júl. 18. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Eredeti terméket kaptam.

Nyilván a nagyon olcsó cuccoknak nem szabad bedőlni.

2013. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

A feltűnően olcsó termékektől én is tartózkodom, azok már túlságosan gyanúsak.

2013. júl. 18. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, eredetit.


Itthon azért drága, mert az árban megfizeted a 27 %-os áfát (amit ha kb. 6000 alatt vásárolsz a neten, akkor véletlenül sem kell), a behozatali költséget (szállítás, vám) és még árrést is tesznek rá (különben nem lenne profitjuk).


Ettől függetlenül, jól meg kell nézni, hogy kitől rendelsz a neten. Sok a hamis termék.


Azt, hogy Dél-Koreában eredetileg mennyiért árulják a kinézett termékedet, itt ellenőrizheted:

[link] - ha ennél olcsóbban adják, akkor gyanakodhatsz. Hisz ez az ottani ár, és valahogy el is kell juttatni ide.

2013. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vettem már, eredeti, olcsó volt, Koreából jött, de ha Kínából valósi az eladó akkor ne rendelj tőle semmiképp.
2013. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Rendeltem, eredeti terméket kaptam :)


[link] Ezt az eladót ajánlom, mielőtt rendeltem körülnéztem külföldi blogokon, és vele mindenki nagyon elégedett, megbizható, eredeti termékeket árul és azonnal postázza a csomagot. Remélem tudtam segiteni :)

2013. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az összest választ! Kedves utolsó, megnézem ezt az eladót, köszönöm az ajánlást! :3

Mindenkinek ment a zöld kéz! :)

2013. júl. 30. 09:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Rubyrubyshop és iamlove-shop a legjobbak szerintem :) Mármint eladók :)
2015. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!