Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik a hajam? Mit...

Mitől hullik a hajam? Mit tegyek ellene? 17L

Figyelt kérdés

A hajam vékony szálú, kevés, erőtlen. Ha végighúzom benne az ujjaimat, minden alkalommal vagy 10 szál a kezemben marad, a hajmosás egy horror, a fésűm hamar megtelik. A fejem tetején az a kevés babahaj, ami van, állandóan feláll, nagyon idiótán nézek ki, mint egy süni. :(

Voltam kétféle vérvételen is, egyik se mutatott ki semmit. Régebben nem hullott ennyire. Rövid ideig be volt festve szőkére (alapból sötétszőke), hullani kezdett, akkor abbahagytam, de mostanában mintha még jobban hullana. Mihez kezdjek vele? Nagyon kétségbe vagyok esve. :(



2015. okt. 4. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia). Kb velem is ugyan ez van. Tavaly befestettem sötètbarnára ès utána brutálul ekzedett hullani. Aztán hagytam is kb fèl èvig szüneteltetni azt a festèst, de már olyan ronda lett úgy hohy ujra muszáj.volt. amitől.most megint hullik. Már èn is próbáltam mindent, samonok, hajszesz (aminèl mikor beledörzsölöm a fejembe kb több kihullik minta nem csináltam volna semmit), meg szedtem rá gyógyszert is, de nekem az sem használt. Amit mèg ajánlanak az a csalántea. Inni is , kb napi 3 pohárral, plusz hajmosásnál is a vègèn ezzel öblítsd le a hajadat. Elvileg a csalán az.jó hajhullásra, bár mit ne mondjak nekem mèg ettől se lett sokkal.jobb:D. De mindenkèpp próbáld ki, hátha neked használ:)
2015. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!