Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sosem volt korpás a hajam, de...

Sosem volt korpás a hajam, de 2-3 hete eléggé az lett. Mivel kezeljem? Valami házi megoldás?

Figyelt kérdés

Mindig egészséges fejbőröm volt, viszont kb egy hónapja külföldön voltam, más sampont használtam és éreztem is, hogy nem szerette a fejbőröm. Hazaérve, visszatértem a régi samponomra (amit kb 3 4 éve használok), de mosás után még ott látom a korpát, és 2-3 nap után viszket is.


Nem szeretnék kenceficéket, valami házi gyógyszert alkalmaznék legszívesebben.


Ha valakinek van bevált ötlete, örömmel fogadom.


Andi, 22


2015. okt. 7. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A páromnak az almaecetes öblítés segített, azt hiszem, 2-3 evőkanállal rakott bő fél liternyi vízhez és leöblítette vele a haját hajmosás után. Ha erősnek érzed, persze nyugodtan lehet változtatni a mennyiségen. :)
2015. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nizorál samponos fejbőr mosás,heti 1x.

téli sapkás időszakban ami jön,amúgy is javasolt,jelen állapotban meg főleg.

2015. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az almaecetről hallottam, kipróbálhatom, bár ki nem állhatom a szagát. De egy próbát megér.

2015. okt. 8. 09:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Par csepp teafaolaj segitett nekem, mar elso alkalommal is latni lehetett a hatasat, rossmanban, dmben, mullerben lehet beszerezni, ha a samponodba csepegtetsz par cseppet (amikor mar kinyomtad a tubusbol) osszekevered es alapos eloszlatas utan hagyni allod bevalhat, esetleg teafaolaj furdovizbe aztatni egy kicsit a fejborod
2015. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. okt. 10. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!