Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki mit használ pattanásra/mite...

Ki mit használ pattanásra/miteszerre?

Figyelt kérdés
Nekem sose volt pattanásom,amint először megjött(menstruáció)azóta egy csomó kijön egy héttel előtte,elég durván.De általába nincsenek csak akkor.

2015. okt. 12. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Letakarítom, kinyomom, másnapra a mitesszer nyomtalanul eltűnik, a pattanás Egy icipicit piros marad, de utána az is eltűnik.
2015. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a gáz,hogy érzékeny a bőröm pl.a toniktól vörös foltok lesznek az egész arcomon utána elkezd hámlani és elég csúnya..ezzel el mennyek bőrgyógyászhoz hogy írjanak fel rá valamit?
2015. okt. 12. 18:00
 3/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Valószínűleg a tonik rossz. A legtöbb pattanásra "való" tonik tele van alkohollal, ami bizony irritálja a bőrt.

Pattanásra esetleg Akneroxid, vagy BHA.

2015. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Eddig egy krém segített a Pure Skin amit rendelni kell,de valamikor nem lehet.Most elkezdtem a Balea Soft&Clear Gel.Szerintetek használ?
2015. okt. 12. 18:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire tetszene, de én általában drogériában kapható finomítatlan kókuszolajat használok. Párszor próbálgattam már krémeket is, de nekem valahogy nem jöttek be. Ez meg jó zsírosodás, pattanások, szárazság ellen, sminklemosónak és hajpakolásnak is, szóval nekem jobban megéri (és természetes anyag).
2015. okt. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A Pure Skin azért jó mert szinezettpattanáskezelő kicsit olyan mint az alapozó+leszárítja a pattanást.Mennyire jó a kókuszolaj? Nekem is van itthon,de nem az arcomra használom.
2015. okt. 13. 18:47
 7/13 Gbea21 válasza:
Pattanasra mindenfele tonikot,kremet,gelt hasznaltam es megis evek ota nagyon sok van. Most a lidl-bol nagyon olcson erzekeny borre ajanlott nedvestorlot vettem , amivel reggel es este letorlom az arcomat , es nekem nagyon bevalt . Azt ajanlom ,hogy probald ki mert nagyon olcso es mătăsos.
2015. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Es ezt a torlokendot mashol is lehet kapni.pl.dm vagy rossman,mi a neve?
2015. okt. 13. 22:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a kókuszolaj, de finomítatlan legyen, és ne finomított, mert az főzéshez való.
2015. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tesom kiprobalta a finomitott kokuszolajt,de nem lett semmi baja es nemis hasznalt:D mibaj lehet tole?
2015. okt. 14. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!