Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Itt a nyár és küzdök a hajamma...

Itt a nyár és küzdök a hajammal, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

SziasztoK!

Fiú vagyok. Nincs olyan hosszú hajam , viszont vasalom, és ettől a melegtől folyamat megizzad a fejem és begöndörödik a hajam és utálom nagyon. Hajlakkot is próbáltam, ideig óráig jó, de utána ahogy izzadok úgy göndörödik vele együtt, zselé se jó.

Fodrászom azt mondta próbáljam ki a rövid hajat de nagyon félek tőle. Régen volt rövidhajam és nem tetszett inkább megnövesztettem aztán ki lett ritkítva és vasalni kezdtem. Ez sokak szerint és szerintem is jól áll nekem. Főleg, hogy takarva van a fülem a hajammal. Szerintem elég nagy fülem van és , ha épp kibújik a hajam alól akkor már minden bajom van és félek az utcára menni. Igazából oldalt annyira nem gáz, de elől a homlokomnál, ha nem egyenes akkor legszívesebben eret vágnék már. :S Nem tudom mit tegyek.


2010. jún. 12. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vágasd le rövidre, nekem pl a rövid haj sokkal jobban tetszik. De nem ez a lényeg:)

Nem kell nullásssal, meg tüsire hanem épp annyira, hogy ne göndörödjön be...Meg vannak fazonok, szóval hallgass a fodrászodra. Ha nem tetszik, akkor meg úgyis megnő 1 hónap alatt.

2010. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az enyém baromi lassan nő, de viszont nagyon hamar besűrüsödik. :( Ezért is járok havonta fodrászhoz, hogy ritkítsa... hosszából alig vág le 1-2 centit...
2010. jún. 12. 21:49
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
hát döntsd el vagy kérdezd meg a haverjaidat(az őszintéket),hogy melyik a jobb,ha rövid,vagy ha be van elől göndörödve.Ha azt mondják,hogy a rövid jobb akkor sztem nyugodtan levágathatod.
2010. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Kend be csónaklakkal, akkor nem göndörödik!


Homár vagy-e?

2010. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
próbálj ki valami nagyon jó minőségű waxot...de ne kenj egy tonnát a hajadra csak hogy ne nehezítse el...
2010. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem vágasd le de! nem arra nagyon rövidre hanem ilyenre [link] és most nyáron igy tudod hordani

[link]

szerintem annyira király(: mostanába ahogy megfigyeltem nagyon sok magára adó vasalt haju pasi ezt csinálja

2010. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Pacaaa ***** válasza:

A kérdezőt véletlenül nem Bencének hívják :O

Többit nemkell leírni (A)

Legalább anyit h Bence vagy -e :D

2010. jún. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

21:54.

Megkérdeztem, azt mondják,hogy ez a vasalt haj nagyon jól áll és ne vágassam le inkább. :S De nekem nagyon nehéz vele és nem bírom egyenesen tartani, és ha már göndörödik nagyon rossz. :S


22:05:

Még nem próbáltam. Majd írd meg a tapasztalataidat.

Nem nem vagyok homár. Attól, hogy vasalom a hajam még senki nem lesz búza. Ezt csak azok mondják akik nem tudnak haladni a korral.


22:14:

Ezt még nem próbáltam, majd körül nézek anyám holmijai között. :)


23:00:

Húú... ez nagyon nem tetszik sorry. :S Ez a haj tényleg egy filmbe való, de sajna nem az én fejemre. :D


03:08:

Nem, nem Bence vagyok. :)

2010. jún. 13. 14:42
 9/14 A kérdező kommentje:

Ehhez a hajhoz mit szóltok?


[link]

2010. jún. 13. 16:39
 10/14 anonim ***** válasza:

hát,nekem annyira nem jön be,de ha ezt eltudod viselni magadon és jól áll akkor miért is ne?


am. 21:54 voltam

17/L

2010. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!