Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ciki lemondatni...

Szerintetek ciki lemondatni egy hajszőkítést csak mert marha drága?

Figyelt kérdés
Egy pesti "kezdő" fodrász csajhoz bementem a fodrászatba kérdeztem a lányt h mennyiért szőkítené ki a barna hajam, mondta hogy megveszi a terméket és utána felhív, miután megvette közölte h 15.000ft lenne.. kb agyam eldobtam, mondtam hogy ez rengeteg , és neki állt feljebb hogy a festéket fizessem ki ha már megvette, szerintetek normális??

2015. okt. 20. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Én nem fizetném ki. Mégis mire föl? A szolgáltatás igénybevételétől bármikor elállhatsz, neki nem volt kötelező megvennie. Megrendeltetted vele a terméket? Gondolom nem, és ezért nem is született róla papír. Nincs mi alapján behajtsa rajtad a hajfesték árát.

Idáig a szakmai véleményem, most a magán: A fodrász csaj hülye.

2015. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Árat előre kellett volna közölnie, nem utólag. Szerintem mond le nyugodtan... ha egyszer nem tudod kifizetni akkor nem tudod. 15ezer tényleg nagyon sok egy szőkítésért, ugyan én magamnak csináltam, de 3000 ft-nál nem volt több az anyag hozzá, hosszú derékig érő hajra.
2015. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

direkt megvette és utána mond árat ez pofátlanság... csak tisztába van az árakkal ..

de kiegyeztunk h 5ezerert megveszem tőle és befestetem mással

2015. okt. 20. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne vicccelj, 15 ezer. Azért közepes helyen szőkítést, festést és vágást kapsz.
2015. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ott hagynám a fenébe, abszolút semmit nem fizetnék neki és a hajamhoz se engedném nyúlni. De te tudod.
2015. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem. egy fodrász hidd el nekem, csinált már ilyet tudnia kéne előre, hogy mennyibe kerül

nem kotelesseged kifizetni, ennyit én se hagynek ott

2015. okt. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért furcsa nekem, mert egy valamirevaló fodrásznak kell legyen mindenféle anyagja. Nem akkor veszi meg, amikor valaki szeretne festetni, hanem ott kell legyen az üzletben (szalonban). Én sem fizetném ki, mert majd elhasználja másnál, ez nem lehet ráfizetéses neki.
2015. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki, és nem is mennék oda. Ugyanis milyen fodrászat az, ahol ilyen alapkellék sem található és még az árát sem közlik előre?
2016. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!